Apple

Artık iOS 12’de Parolaları Otomatik Doldur ile Password Manager Programları Kullanılabilir

Parola yöneticisi kullanmanız, yıllardır göz ardı edilmemesi gereken bir öneridir. iOS 12 ile gelen Parolaları Otomatik Doldur özelliği ile Parola Yöneticisi kullanmamanız için hiç bir neden yok.

Neden Parola Yöneticisini Kullanmalısınız?

Parola yöneticisi kullanmanın en büyük nedeni güvenliktir. Birçok kişi, hatırlaması kolay oldukları için webde bir çok yerde aynı şifreyi kullanmaktadır. Peki ya birisi “en çok kullanılan” şifrelerinizden birini öğrenirse ne olur? Kaç hesap tehlikeye girecek?

Bir parola yöneticisi ile yalnızca bir parolayı hatırladığınızda diğer karmaşık parolaları hatırlamanıza gerek kalmaz. Birkaç basit şifreyi hatırlamak yerine, daha zor bir şifreyi hatırlarsınız ve daha sonra yöneticinizin çok daha karmaşık ve güvenli şifreler oluşturma ve depolama görevlerini yerine getirmesine izin verirsiniz.

Parolaları Otomatik Doldur ile Parola Yöneticisi Kullanmanın Tam Zamanı

Parola yönetici programlarının uzun süredir büyük bir rahatsızlık duyduğu bir konu vardı. 1Password‘ü bilgisayarda kullanabilirsiniz, ama telefonda bir şifreniz gerektiğinde, büyük bir uğraş gerektiriyordu. Şimdiye kadar..

Artık iOS 12'de Parolaları Otomatik Doldur ile Password Manager Programları Kullanılabilir

iOS 12 ile Apple cihazlarına çok iyi bir özellik eklendi. Şifreleri sadece iCloud Anahtar Zinciri‘nde değil, aynı zamanda 1Password, LastPass gibi servislerden de doldurabilirsiniz. İnanılmaz derecede sezgisel ve kullanışlı.

Mobil Cihazlarda Otomatik Doldurma Basit, Sezgisel ve Herkes için Tasarlanmış

Artık hem Android hem de iOS, yerel otomatik doldurma işlevine sahip olduklarından, herkesin işe koyulma zamanı geldi. İnanılmaz derecede sezgisel ve basit, ama en önemlisi kolay.Artık iOS 12'de Parolaları Otomatik Doldur ile Password Manager Programları Kullanılabilir

Şifre yöneticileri artık sadece teknoloji meraklıları için değil, herkes için kullanışlı. İlk kurulum tümüyle web sitelerinizin şifresini değiştirmek anlamına geldiğinden, zorlu bir süreç olabilir, ancak bu tek seferde yapmanız gereken bir şey değil. Oturum açarken her şifreyi değiştirmenizi öneriyoruz. Bu sadece bir kez yapabileceğiniz bir şey.

İlgili  iOS 12 Bugün Yayınlanıyor!

Neden Parola Yöneticisi Kullanmalıyız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir