Mobil

Samsung Galaxy Fold 2 batarya kapasitesi ortaya çıktı

Samsung’un Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 cihazlarını tanıtması beklenen Unpacked etkinliğine iki aydan daha az bir süre kala Samsung Galaxy Fold 2 için batarya bilgileri ortaya çıktı.

Hem Note 20 hem de Galaxy Fold 2 hakkında uzun süredir çeşitli söylentiler duyuyoruz ve söylentilerden hangisinin doğru olup olmadığını tam olarak bilemesek de, Galaxy Fold‘un sonraki sürümü hakkında bazı önemli bilgiler var.

Çin’in 3C sertifikasyon sitesi Galaxy Fold 2‘nin batarya kapasitesini onayladı, ancak sertifika sitesi henüz Fold 2’yi onaylamadı. Samsung’un yakında tanıtılacak Fold telefonunun özellikleri hakkında fazla bilgi sahibi olmasak da, sertifika sitesi Galaxy Fold 2’nin batarya kapasitesini ortaya çıkarmış durumda.

Bildiğiniz gibi, orijinal Galaxy Fold 2135 mAh ve 2245 mAh olmak üzere 2 batarya içermektedir ve bu toplamda 4380 mAh yapıyor. Galaxy Fold 2‘de iki bataryaya sahip olacak, ancak batarya kapasitesi öncekinden biraz daha iyi olacak.

Samsung Galaxy Fold 2 batarya kapasitesi

Samsung Galaxy Fold 2 batarya kapasitesi

3C sertifikasyon sitesine göre, yakında tanıtılacak Fold’un bataryalarından birinin batarya kapasitesi 2275 mAh olacak. Galaxy Fold’da iki batarya kapasitesi arasındaki fark 100’ün biraz üzerinde olduğundan, Fold 2’de de çok benzer bir fark göreceğimizi söyleyebiliriz. Galaxy Fold 2 için yaklaşık 4500 mAh toplam batarya kapasitesi bekleyebiliriz.

İlgili  Galaxy Fold Eylül'de çıkış yapıyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir