Oyun

Assassin’s Creed Odyssey Legacy of the First Blade için Oynanış Videosu Karşınızda!

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey’in “Legacy of the First Blade” olarak adlandırılan ilk bölümün yayınlanma tarihlerini açıkladı.

“Hunted” başlıklı ilk bölüm, tüm platformlarda bugün piyasaya sürüldü. Yayıncıya göre, Hunted ve aşağıdaki iki bölüm boyunca, oyuncular Assassin’s Hidden Blade’i ilk kullanan efsane Darius’la karşılaşmak için büyük Yunan Odyssey’lerine ilerleyecekler.

Hikaye ilerledikçe, oyuncular yeni karakterlerle ve yeni savaşçılarla tanışırken, yeni düşmanlarla savaşıp Assassin’s Creed evreniyle ilgili görülmemiş keşifleri ortaya çıkaracak ve Darius’un arkadaş mı yoksa düşman mı olduğunu keşfedecekler. Ubisoft, bunlardan bazılarını spoilerlerle dolu yeni bir video ile yayınladı. İsterseniz, aşağıda izleyebilirsiniz.

Hunted yayınladıktan sonra, ikinci bölüm, Shadow Heritage ve üçüncü bölüm olan Bloodline, ilk hikayesini 2019’un başlarında tamamlayacak. Ubisoft, Legacy of the First Blade’nin daha da ilerlemek isteyen oyuncular için sadece bir başlangıç olduğunu ekledi.

Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed Origins kadar büyük olmayabilirken, çok eğlenceli ve büyük bir dünyada gerçekleşiyor.

İlgili  Assassin's Creed Odyssey 'Mastery Levels' ile Oyunun Sonuna Kadar Seviye Atlamanıza İzin Veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir