Oyun

Counter Strike: Global Offensive Battle Royale Moduyla Birlikte Artık Ücretsiz

Black Desert Online veya Counter Strike: Global Offensive olsun, herkes oyunlarına bir battle royale modu ekliyor gibi görünüyor.

Counter Strike: Global Offensive, “Danger Zone” adlı bir battle royale deneyimi yaşatıyor. Danger Zone, oyuncuların zeka, beceri ve kaynakları kullanarak savaşmak için taktiksel bir oyun gerektirecek.

Danger Zone, onsekizoyuncuya kadar oynanabilir olacak. Modu kendi başınıza veya takım olarak oynayabilirsiniz. Oyun çok eski ve oldukça eski tarihli görseller içeriyor. Neyse ki, oyuna sadık güçlü bir oyuncu tabanı var.

Ayrıca bu bilgiyle beraber tüm oyunun bedavaya oynanacağı duyuruldu. Yeni oyuncular tüm oyun modlarına, maçlara ve sınırlı sayıda eşyalara ve silahlara erişebilecek. Ancak, “Prime Status” adlı bir katmanın olduğunu unutmayın. Valve‘e göre Prime Status, tüm Counter Strike: Global Offensive oyuncularına sunulan bir yükseltme. Prime Status olduğunda, Prime Status olan diğer oyuncularla eşleştirilirsiniz ve bu kullanıcılar özel hediyelik eşyalar ve silah durumları için uygundur.

İlgili  Fortnite İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA) Nasıl Etkinleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir