Dizi - Film

Ant-Man 3 Gelecek mi?

2015’de çıkan ilk filmi ile Marvel Sinematik Evrenine katılan ve en tuhaf kahramanlardan biri olan Ant-Man’in “devam filmi olacak mı” sorusu, şu sıralar merak uyandırıyor.

Yahoo tarafından gerçekleştirilen bir röportajda film hakkında konuşan Paul Rudd, Ant-Man and the Wasp‘ın ardından, filmin devamının olup olmayacağını şu an için bilmediğini, ancak sevenlerinden bir kampanya yaparak, serinin devamının çekilmesi isteklerini dile getirmelerini istedi. En son Avengers: Endgame‘de gördüğümüz Rudd ve rol arkadaşı Evangeline Lily de Ant-Man‘in maceralarının devam etmesini istiyor.

Ant-Man 3 Gelecek mi?

Ant-Man şüphesiz Paul Rudd için özel bir anlam ifade ediyor. Hatırlarsanız ilk filmin çekimleri sırasında Edgar Wright, yaratıcı fikir farklılıkları nedeniyle projeden çekilmiş, daha sonra yönetmen koltuğuna Peyton Reed getirilmişti. Paul Rudd da, başrolün haricinde filmin senaryo aşamasında önemli bir görev üstlenmiş ve hikayenin yazımına katkıda bulunmuştu.

519 milyon dolarlık gişe hasılatı ile, diğer Marvel filmlerine oranla daha az bir bütçe ile çekildiği için başarılı sayılan Ant-Man hızlıca Marvel sinematik evrenine dahil olmuş, Captain America: Civil War’da kendini göstermiş ve ardından Ant-Man and The Wasp ile de 620 milyon dolarlık bir gişe yapmıştı. İzleyiciler Ant-Man’i en son Avengers: Endgame’de izlemişlerdi. Bakalım önümüzde ki zamanlar bize neler gösterecek, Paul Rudd’un dileği yerine gelecek ve Ant-Man 3. film ile yola devam edecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir