Dizi - Film

Mortal Engines için İkinci Fragman Yayınlandı

14 Aralık’ta Türkiye’de sinemalarda yayınlanacak olan Mortal Engines filmi için ikinci resmi fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl bir kısa fragmanının ardından, Philip Reeve’nin aynı isimde bilim kurgu romanlarından oluşan dörtlüsüne dayanarak, Mortal Engines için daha uzun bir fragman yayınlandı.

Mortal Engines, Peter Jackson’ın (Yüzüklerin Efendisi serisi) yanı sıra, yazarlar Fran Walsh ve Philippa Boyens’in geri dönüşünü gerçekleştiriyor. Jackson’ın yönetmen koltuğunda olduğu filmde güvenilir görsel efekt süpervizörü Christian Rivers.

Filmi özetlemek gerekirse:

Avrupa kıtasında, Avrupanın bir çoğunu ve Asya kıtalarının bir kısmını kapsayan Büyük Avlanma Alanı olarak bilinen bir bölgede yer film geçiyor. Geçmişte insan uygarlığı, Amerika ve Çin arasındaki nükleer mübadelenin bir çılgınlığı olduğu ima edilen 60 Dakika Savaşı olarak bilinen bir olay tarafından medeniyet yıkıldı. Medeniyetin yıkıcı bir olay tarafından yol edilmesinden yüzlerce yıl sonra, gizemli bir genç kadın olan Hester Shaw (Hera Hilmar), Londra’yı durdurabilen tek şey olarak ortaya çıkıyor (yolundaki her şeyi yutan, tekerlekler üzerinde dev, yırtıcı bir şehir).

Aksiyon/Macera türünde olan Mortal Engines için yayınlanan bu fragmanı oynatıcıdan hemen izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir