Apple

iPhone ve iPad için En İyi Fotoğraf Dönüştürücüler

iPhone veya iPad’inizde PNG olarak kaydedilmiş harika bir görüntünüz olduğunda ve birisi JPG formatında onu istediğinde ne yaparsınız? Tabii, onu dönüştürmelisiniz. Fakat bu her zaman göründüğü kadar kolay değildir.

İşte iPhone ve iPad’de görüntü formatlarını dönüştürmek için en iyi uygulamalar.

Fotoğraf Dönüştürmek için Kriterler ve Özellikler

Görüntü formatlarını dönüştürmek için en iyi uygulamaların listesini oluştururken aradığımız şeyler;

  • Dosya formatları: JPG ve PNG’leri dönüştürmeniz gerekiyorsa, sorun değil. Ancak BMP’leri, PSD’leri veya GIF’leri dönüştürmek istiyorsanız, bir araç bulmak daha zor olabilir. Bu liste, her ikisinin bir karışımını içerir.
  • Basit arayüz: Bir görüntü dosyası formatını sadece birkaç dokunuşta ve bunu yapmak için kafa karıştırıcı bir arayüz olmadan dönüştürebiliyor olmalısınız.

JPEG,PNG, Image file converter

iPhone ve iPad için En İyi Fotoğraf Dönüştürücüler

JPEG,PNG, Image file converter size en temel görüntü dosyası formatlarını, JPEG ve PNG’yi sunar. Uygulama, birçok dosya biçimini bu iki taneye hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürür.

Böylece, JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF, TGA veya HEIF (.heic) dosya formatlarını birkaç dokunuşta dönüştürebilirsiniz. Fotoğrafınızı seçin, JPEG veya PNG’yi seçin, Dönüştür ve Kaydet’e dokunun. Dönüştürülen görüntü Galerinize kaydedilir.

  • Kullanılabilirlik: iPhone, iPad ve Android
  • Ücret: Reklamsız sürüm için 0,99 dolar ödemeniz gerekmektedir.

Image Format Converter

iPhone ve iPad için En İyi Fotoğraf Dönüştürücüler

Image Format Converter, yukarıdaki uygulamadan bir adım daha öndedir. 40’ın üzerinde dosya formatını dönüştürebilirsiniz. BMP’yi TGA’ya veya PNG’ye PSD’ye dönüştürmek mi gerekiyor? Bu uygulama ile yapabilirsiniz. Desteklenen dosya türleri için tüm App Store açıklamasını incelediğinizden emin olun.

Başlamak için dosyanızı, fotoğrafınızı seçin veya fotoğraf çekin. Ardından, isteğe bağlı olarak resmi yeniden boyutlandırın veya devam edin ve dosya türünüzü seçin. Bitirdiğinizde uygulamayı dönüştürmek ve ardından görüntüyü açmak için dokunun. Daha sonra dönüştürülmüş resminizi kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.

İlgili  iOS 13 indirme işlemi için cihazınızı hazırlayın!

Image Format Converter, başkaları kadar dikkat çekici olmasa da reklam içermektedir. Reklamsız sürümü satın almaya karar verirseniz, resim düzenleme ve çoklu dosya işleme gibi özellikler de alırsınız.

  • Kullanılabilirlik: iPhone ve iPad
  • Ücret: 2.99$

File Converter – By Online-Convert.com

iPhone ve iPad için En İyi Fotoğraf Dönüştürücüler

Listemizdeki son uygulama olan File Converter – By Online-Convert.com, birkaç tane daha yıldız alabilir. Uygulama sadece dönüşümler için değil, aynı zamanda belgeler, videolar, e-kitaplar ve ses dosyaları için birçok resim dosyası formatı sunar.

Görüntü dönüştürme özelliğini kullanmak için, resminizi seçin, formatınızı seçin ve ardından Dönüştürmeyi Başlat’a dokunun. Bitirdiğinizde, dönüştürülen resminizi indirebilir veya uygulamadan e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamaya bir dezavantajı, görüntülerin işlenmek üzere sunucularına yüklenmesidir. Uygulama içi politika, yüklenen dosyaların, hangisi önce gerçekleşirse 24 saat veya 10 indirme işleminden sonra otomatik olarak silineceğini belirtir. Yani, bu sizin için bir endişe ise, listemizdeki diğer görüntü çeviricilerden biriyle devam etmek isteyebilirsiniz.

  • Kullanılabilirlik: iPhone, iPad, Android ve web
  • Ücret: Ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir