Oyun

Assassin’s Creed Valhalla Xbox sürümü için 60FPS performans modu geldi

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için Xbox Series X|S konsollarına özel yeni Kalite ve Performans modlarını getiren bir güncelleme yayınladı.

Kalite modu, 30FPS kilidi ile çözünürlük ve görsel kaliteye öncelik verirken, performans ise grafik ayarlarını düşürüyor ve 60FPS’ye ulaşmak için dinamik çözünürlüğü kullanıyor.

Yeni Performans modu, Xbox Series X‘in yapabildiği gibi, bugüne kadar oyunu 60FPS’de çalıştıramayan Xbox Series S‘de oldukça önemli. Yayınlanan güncelleme aynı zamanda genel kararlılığı ve performansı iyileştiriyor ve sinir bozucu ekran yırtılma sorunlarını da düzeltiyor. Tam güncelleme notlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla için Performans ve Kalite Modu Güncellemesi

Assassin’s Creed Valhalla, Microsoft Xbox Series X|S konsolları için bir çıkış oyunuydu, ancak Digital Foundry’nin yakın tarihli bir teknik analizi, Xbox Series X’in kağıt üzerinde daha güçlü olmasına rağmen oyunun Sony PlayStation 5’te biraz daha iyi çalıştığını gösteriyor. Bu yeni güncelleme umarız iki konsol arasındaki farkı azaltacaktır. Ancak yine, Xbox Series S’ye yeni bir 60FPS seçeneği getirmek, muhtemelen daha fazla Xbox oyuncusunu mutlu edecektir.

İlgili  PlayStation 5'e Değişken Yenileme Hızı gelecek

Ubisoft’un son Assassin’s Creed oyunu, Watch Dogs Legion ve Far Cry 6 gibi en yeni çapraz nesil oyunlarının tümü Smart Delivery‘yi desteklemektedir. Bu da oyunları bir kez satın alabileceğiniz ve oyunun konsolunuz için optimize edilmiş sürümünü edinebileceğiniz anlamına geliyor. Assassin’s Creed Valhalla, Xbox Store’da şu an için 470 TL’den başlıyor ve tüm DLC’lerle birlikte Ultimate Sürüm şu anda 700 TL olarak fiyatlandırılmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir