Oyun

Fortnite için Yeni Kostümler ve Malzemeler Geliyor!

Fortnite’da giyecek yeni bir şeyler mi arıyorsunuz? Epic Games, V-Bucks ile satın alabileceğiniz yeni Raven ve Jailbird kostümlerini ve malzemelerini yayınlandı.

Raven kostümü (2.000 V-Bucks), parlayan mor gözler, tüylü bir pelerin ve keskin ayakkabılarla ekstra ürkütücü görünmenizi sağlıyor. Aynı zamanda, Edgar Allan Poe‘nun “The Raven” kitabına atıfta bulunan “Nevermore” setinin bir parçası olarak Iron Cage ile birlikte geliyor. Ayrıca 800 V-Bucks için Tüylü planörünü de satın alabilirsiniz.

Bu arada Jailbird kostümleri, “Moisty’nin en çok arananları” gibi giyinmenizi sağlar. Bunlar, her ikisi de 1.500 V-Bucks’a mâl olan Scoundrel ve Rapscallion adlı kadın ve erkek versiyonları arasında yer alıyor. Ayrıca 800 V-Bucks için Nite Owl baltasını veya 800 V-Bucks için Starry Flight planörünü de alabilirsiniz. Bunların hepsi Jailbird koleksiyonunun bir parçası.

Diğer Fortnite öğelerinde olduğu gibi, bunları oyun içi mağazadan da satın alabilirsiniz. Yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilirler, bu nedenle ilgilenirseniz hızlı bir şekilde hareket etmek isteyebilirsiniz.

Fortnite hakkında daha fazla bilgi için GameSpot’un aşağıdaki son haberlerini inceleyin.

İlgili  Fortnite'ın 'Storm King'i Sezon 7'de Özel Sürprizlerle Oyuncuları Ödüllendiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir