Connect with us

Arama yapın

Oyun

PAC-MAN resmi olarak Minecraft’a geldi!

PAC-MAN resmi olarak Minecraft'a geldi!

40. doğum günü kutlanırken, herkesin en sevdiği klasik oyun kahramanlarından biri olan PAC-MAN, Minecraft’a ilk kez resmi olarak geldi.

40. doğum gününü kutlamak için Minecraft Marketplace’te yepyeni bir PAC-MAN DLC eklendi. DLC, kendi başınıza veya arkadaşlarınızla tamamlamanız için 10 zorlu aşama ve bazı özel labirent tabanlı haritalar için kendinizinz oluşturabileceği labirent düzenleyici işlevi de içeriyor.

Efsanevi arcade klasiklerinden PAC-MAN Minecraft’a geliyor! 3D labirent ile yolunuzu bulun! 10 zorlu aşamada yüksek puanlar için arkadaşlarınızla yarışın veya labirent editöründe kendinizinkini oluşturun. Lazer veya TNT gibi yeni güçlendirmelerin kilidini açmak için büyük puanlar kazanın.

Yeni PAC-MAN DLC‘yi buradaki bağlantıyı aracılığıyla Minecraft Marketplace‘te bulabilirsiniz.

İlgili  Minecraft: Story Mode sonunda Netflix'te
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz. İlgili  Minecraft: Story Mode sonunda Netflix'te

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir. İlgili  Minecraft Nedir?

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır. İlgili  Minecraft Hileleri...

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. İlgili  Minecraft: Dungeons Duyuruldu!