Windows

Sticky Notes 3.0 Windows 10 için Yayınlandı

Sticky Notes 3.0, Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesi (sürüm 1803) ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlar için kullanıma sunulmaya başladı. Yakın zamana kadar, Sticky Notes’un yeni sürümü sadece Windows Insider Programı aracılığıyla mevcuttu, ancak şimdi herkese sunulmaya başlandı.

Sticky Notes 3.0 ile notları senkronize edebilirsiniz

Sticky Notes yıllardır olmasına rağmen, bu yeni sürüm ile en sonunda notlarınızı cihazlarda senkronize etme özelliği eklendi.

Senkronize etme işlevi, notlarınızı yalnızca aynı hesabı kullanan diğer cihazlara senkronize etmeyi mümkün kılan bir Microsoft hesabı kullanarak çalışır. Notlarınız bulutta yedeklenir ve yakında Android ve iOS cihazlarınızla senkronize edilir halde olacak.

Sticky Notes 3.0 Windows 10 için Yayınlandı

Yeni özelliklere ek olarak kalem kullanımı, görsel iyileştirmeler, yeni renkler de güncellemeyle birlikte gelmiş durumda. Karanlık temaya sahip bir renk bile var.

Güncelleme, Windows 10’un desteklenen sürümlerinde yayınlandı, ancak herkese gelmesi biraz zaman alacaktır. Microsoft Store uygulamasındaki “İndirmeler ve Güncelleştirmeler” bölümünü kullanarak her zaman güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

 

İlgili  Windows 10 Güvenli Modda Nasıl Başlatılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir