Apple

WhatsApp için iPad sürümü geliştiriliyor olabilir!

WhatsApp, akıllı telefonlara özel bir uygulama olmaktan ve masaüstünde kullanıma sunulmasından itibaren yıllar geçtikçe gelişti.

Bununla birlikte, WhatsApp’ın henüz desteklemediği bir platform varsa, bu kesinlikle tabletlerdir. Bu, kullanıcının bir telefon numarasına sahip olmasını gerektiren WhatsApp’tan kaynaklanmaktadır ve tabletlerde genel olarak bulunmamaktadır.

Ancak, WABetaInfo tarafından yayınlanan bir rapora göre, WhatsApp’ın Apple iPad gibi tabletler için uygulamasının bir sürümünü geliştiriyor gibi görünüyor.

WhatsApp telefonda ve bilgisayarda kullanılabilir, ancak bilgisayar sürümü kullanıcıların, telefonuyla kablosuz bir bağlantı kurmasını gerektirdiğinden, telefonlarının yakınında olmasını gerektirir. Bununla birlikte bu değişiklik, kullanıcıların WhatsApp’ı birden fazla cihazda bir kerede kullanabilmeleri anlamına geliyor.

WABetaInfo, WhatsApp‘ın bir süredir iPad için geliştirildiğini iddia ediyor, ancak gerçek bir çoklu platform yaklaşımı için beklemek istediklerinden geciktirdiler. Bu değişikliklerin ne zaman ortaya çıkacağına dair bir bilgi yok, ancak eğer doğruysa güzel bir haber diyebiliriz.

İlgili  iPhone ve iPad için Bluetooth adını değiştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir