Dizi - Film

Aquaman için 5 Dakikalık Fragman Paylaşıldı

Türkiye’de 21 Aralık’ta sinemalarda yayınlanacak olan Aquaman filmi için 5 dakikalık uzun bir fragman yayınlandı.

Aquaman, Warner Bros.‘un DC Comics Movie evrenindeki bir sonraki filmi ve 5 dakikalık yeni bir fragman ile bazılarının beklediği gibi cesur ve karanlık bir evren olmayacağını gösteriyor.

Beş dakikalık bölüm, Arthur’un Mera ile olan ilişkisine odaklanıyor.

Fragman, Arthur Curry’in Mera ile olan ilişkisini ve kayıp Atlantis kentiyle olan bağlantısını inceleyerek biraz daha fazla zaman gösteriyor. Aquaman, geçmiş DCU filmlerinin pek olmadığı bir şekilde renkli, canlı ve eğlenceli görünüyor.

James Wan, SDCC katılımcılarına yaptığı açıklamada, “Filmimizin biraz daha farklı olmasını, biraz daha benzersiz olmasını istiyorum. Filmim, geleneksel bir süper kahraman filminden çok bilim kurgu fantazi filmi gibi görünüyor.”

Aquaman’ın resmi özeti şöyle der:

Warner Bros’un yapımcıları ve yönetmen James Wan, başrolünde Jason Momoa’nın oynadığı Aquaman, yedi denizin geniş ve görsel olarak nefes kesici su altı dünyasını kapsayan aksiyon dolu bir maceraya dönüşüyor. Film, yarı insan yarı Atlantis Arthur Curry’in köklü öyküsünü ortaya çıkararak onu hayatının yolculuğuna çıkarır (bu sadece onu gerçekte olduğu kişiyle yüzleşmeye zorlamakla kalmaz, aynı zamanda onun kim olduğunu da gösterir.. O bir kral olmak için doğdu).
İlgili  Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon bir sürü yeni içerik ve Aquaman ile geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir