Dizi - Film

Stranger Things için Mobil Oyun Geliyor!

Yakında Netflix‘te 3. sezonu yayınlanacak olan popüler dizi Stranger Things için mobil oyun duyuruldu.

Geçen gün yapılan duyuruya göre Netflix, 2020 yılında yeni bir “Stranger Things” mobil oyununun tanıtımını yapmaya hazırlanıyor. Android ve iOS platform kullanıcıları için hazırlanan oyun, RPG tarzında olacak ve oyuncuları The Upside Down’ın karanlık dünyasında meydana gelen esrarengiz olaylara dahil edecek. Adı henüz belli olmayan yapımın NextGames firması tarafından hayata geçirileceği bildirildi.

Netflix gelecek dönemde, platformda yayınlanan diğer sevilen dizileri ve karakterleri de oyunlara dönüştürmeyi istiyor. Bu hedefte Ubisoft, Roblox ve Behaviour gibi büyük oyun şirketleriyle anlaşma yapmış durumda. Bu yapımlardan birinin de “The Dark Crystal: Age of Resistance” olduğunu ayrıca belirtelim.

Stranger Things evreninden yola çıkarak oluşturulmuş bir diğer oyun olan Stranger Things 3: The Game çok yakında mobil de dahil çeşitli platformlarda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Stranger Things için yayınlanan 3. sezon fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=6I9HNDl8A3s

İlgili  Minecraft: Story Mode sonunda Netflix'te

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir