Donanım

Yeni Samsung 860 QVO SSD, Yüksek Kapasiteli Depolamayı Ucuza Getiriyor

Samsung bugün, uygun fiyat etiketi ile tüketiciler için yüksek kapasiteli SSD sürücüsü olan yeni 860 QVO SSD’yi duyurdu. 1TB, 2TB ve 4TB olarak geliyor, yeni sürücü fiyatları 1049 TL’den başlıyor.

Bu yeni sürücülerle hedef, önyükleme ve depolama için SSD ve HDD depolama birleşimine ihtiyaç duyan insanlar için bir alternatif sunmaktır; bu, tipik olarak büyük bir SSD veya çoklu SSD sürücülerin taşıyacağı yüksek maliyeti önlemek için yapılan bir uygulama.

“4K videolar ve kaliteli grafiğe sahip oyunlar, daha fazla kapasite ve depolama cihazlarındaki performans artışı gibi daha yüksek çözünürlüklü dosyaları kullanıyor, üretiyor ve depoluyor,” diyor Ürün Yönetimi Pazarlama Direktörü Dr. Mike Mang. “Samsung, Samsung 860 QVO’nun piyasaya sürülmesiyle çok terabaytlı SSD’lere doğru ilerlemeye devam ediyor ve dünya çapında daha fazla tüketiciye hızlı performans, güvenilirlik ve değer sağlıyor.”

Performansa gelince, Samsung yeni sürücülerin sırasıyla sırasıyla 550 MB/s ve 520 MB/s’lik okuma ve yazma hızlarına ulaşabileceğini iddia ediyor. Şirket ayrıca her bir sürücü için üç yıllık garanti vermektedir.

Yeni Samsung 860 QVO SSD

860 QVO’nun 16 Aralık’ta 1TB opsiyonu için 1049 TL’den başlayan fiyatlandırmasıyla satışa çıkması bekleniyor.

İlgili  10 Milyon'dan Fazla Android Kullanıcısı Sahte Güncelleme Uygulaması Kurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir