Eposta

Mail.com ve GMX Mail Ücretsiz E-posta Hizmetleri

Mail.com ve GMX Mail, büyük boyutlu eklenti sınırı, mesajlar için sınırsız çevrimiçi depolama sağlarken, spam ve virüsleri filtrelemek için güvenilir bir iş yapan ücretsiz e-posta hizmetleridir.

GMX Mail ve Mail.com Artıları ve Eksileri

Bu ücretsiz e-posta hizmetlerinden birini zengin bir web arayüzü veya mobil uygulama ile kullanabilirsiniz, ancak bazı ortak özellikler eksik olabilir.

Artıları

  • E-posta göndermek ve almak için sade masaüstü arayüzü
  • Hareket halindeyken erişim için ücretsiz mobil uygulamalar
  • E-postalar için sınırsız çevrimiçi depolama
  • 50 MB’a kadar büyük dosya ekleri desteği
  • Yahoo Mail, Gmail ve Outlook.com dahil olmak üzere diğer e-posta hesaplarınızla servisi kullanabilirsiniz.

Eksileri

  • Şifrelenmiş e-postayı desteklemiyor
  • Gönderen bazında uzak resimler gösterilemiyor
  • Mesaj etiketlenemiyor veya akıllı klasörler ayarlayamıyor
  • Ücretsiz sürümü kullanarak POP ve IMAP erişimi desteklenmiyor

Mail.com ve GMX Mail Hakkında

Her iki hizmetdeki tüm e-postalar virüsler için taranır ve bir spam posta filtresi, Mail.com ve GMX Mail gelen kutularını kötü amaçlı yazılımlardan temiz tutar. Esnek filtreler gelen e-postayı özel klasörlere sıralayabilir veya mesajları otomatik olarak yönlendirebilir.

Mail.com ve GMX Mail için web arayüzü, sürükle ve bırak ve zengin metin biçimlendirmesi özellikleri. E-posta sağlayıcıları otomatik yanıtı destekler, böylece hizmetiniz siz uzaktayken ofis dışında e-posta gönderebilir.

Mesajlar, belirli bir gün sonra yalnızca Spam veya Çöp Kutusu’nda değil, herhangi bir klasörden kaldırılabilir.

Mail.com, bu adreslere gönderilen e-postaları kullanabilmenizi ve e-postaların ana Mail.com e-posta hesabınıza iletilmesini sağlar. Bu, spam koruması için uygun veya birkaç Mail.com e-posta etki alanını tek bir hesapta düzenler.

Bu e-posta sağlayıcılarının her ikisi de eklenmiş dosyaları kaydedebileceğiniz bir adres defteri, takvim ve çevrimiçi depolama alanı içerir.

Premium Email Hizmeti

GMX Mail ve Mail.com ücretsiz reklam destekli e-posta hizmeti sunmaktadır. Mail.com ayrıca POP3 ve IMAP protokollerini ve reklamsız gelen kutusunu kullanarak başka bir adrese e-posta iletme yeteneğini de içeren ücretli bir premium hizmeti sunmaktadır.

Daha fazlası için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir