Connect with us

Arama yapın

Google

Google, Google Fotoğraflar için yenilenen tasarımı duyurdu

Google Fotoğraflar
Google Fotoğraflar

Google, fotoğraflarınıza ve videolarınıza daha fazla önem veren yeniden tasarlanmış Google Fotoğraflar tasarımını duyurdu.

Ayrıca, arama özelliği artık Google Fotoğraflar deneyiminin merkezi olmuş durumda. Google Fotoğraflar uygulaması artık aşağıdaki üç sekmeli yapı ile birlikte geliyor.

  • Fotoğraflar: Her zaman olduğu gibi, ana sekme tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı içerir, ancak artık daha büyük küçük resimler, otomatik oynatılan videolar ve fotoğraflar arasında daha az beyaz alan göreceksiniz. En üstte, daha büyük bir Anıların karışımı var. Google ayrıca yıllar boyunca en iyi arkadaşlarınız ve ailenizin en iyi resimleri, gezileri ve hatta geçen haftaki önemli anlar gibi yeni Anı türleri ekliyor. Ayrıca ne tür Anılar almak istediğinizi de kontrol edebilirsiniz. Google ayrıca filmler, kolajlar, animasyonlar, stilize fotoğraflar ve daha fazlası gibi otomatik kreasyonları Anılar’a taşıyor.
    Google Fotoğraflar

    Google Fotoğraflar

  • Arama: Arama, artık sizin için en önemli kişilere ve yerlere hızlı erişim sağlamak için merkezdedir. Ayrıca yeni bir etkileşimli harita görünümü bulacaksınız. Yeni harita görünümü ile, fotoğrafları keşfetmek için dünyayı uzaklaştırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.
  • Kitaplık: Kitaplık sekmesi, fotoğraf kitaplığınızdaki Albümler, Sık Kullanılanlar, Çöp Kutusu, Arşiv vb. gibi önemli hedefleri içerir.

Google bugün ayrıca Google Fotoğraflar simgesini yenilediğini ve basitleştirdiğini de açıkladı.

İlgili  Google Drive ve Fotoğraflar Artık Ayrılıyor!

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.