Apple

Apple, Windows 10’un En Son Sürümüyle Çalışan iCloud Güncelleştirmesini Yayınladı

Apple bugün Windows için iCloud’a bir güncelleme getirerek uygulamayı 7.8.1 sürümüne getirdi.

Güncelleme, kullanıcıların Windows için iCloud ile en son Windows 10 1809 Ekim 2018 güncellemesi arasında, fotoğraf senkronizasyonu ve diğer birçok özellik gibi öğeleri etkileyen önemli uyumluluk sorunlarını çözüyor.

Geçtiğimiz hafta bildirdiğimiz üzere, Microsoft ve Apple uyumluluk sorunlarını çözmek için birlikte çalışıyorlardı. Özetle, uygulama yüklü olan kullanıcılar Fotoğraf senkronizasyonu ve daha birçok konuda çok sayıda sorun yaşadıysa da, Windows için iCloud’u en son Windows 10 derlemesine yüklemeye çalışan kullanıcılar bir hata mesajı görüyordu.

Microsoft, Windows 10 Ekim 2018 sürümüne güncellemeden yüklemiş olduğunuz Windows için iCloud ile kullanıcıları engelliyordu.

Dün öğleden sonra Apple, Windows 10 Ekim 2018 güncelleştirmesiyle uyumluluk sorunlarını gidermek için Windows için iCloud 7.8.1 sürümünü yayımladı. Apple ayrıca Windows için iCloud destek sayfasını aşağıdakilerle güncelledi:

Windows için iCloud 7.8.1, Microsoft Windows 7 veya daha yenisini gerektirir; Outlook 2007 veya üstü veya iCloud.com (Mail, Kişiler, Takvim için); ve Internet Explorer 10 veya üstü, Firefox 30 veya üstü veya Google Chrome 28 veya üstü (Yer İmleri için).

Windows 10 ile uyumluluk sorunlarının düzeltildiğini artık biliyoruz. Windows için iCloud buradan indirebilirsiniz.

Siz bu problemlerden etkilendiniz mi? Yorumlarda bizi bilgilendirin.

İlgili  Windows 10’daki Akıllı Depolama Uygulaması İndirilenler Klasörünü Silebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir