Oyun

Assassin’s Creed Odyssey ‘Mastery Levels’ ile Oyunun Sonuna Kadar Seviye Atlamanıza İzin Veriyor

Bugünlerde birçok oyunda ilerlemeyi engelleyen seviye sınırları var. Bu, bazı oyuncuların oyun sonu içeriğini keşfetmeyi bırakmasının ana nedenlerinden biridir. Assassin’s Creed Odyssey benzer bir sorundan nasiplendi, ama Ubisoft çok yakında bunu değiştiriyor.

Oyunun web sitesindeki bir blog yazısında şirket, “Yetenek Puanlarınızın sıkıntılarını duyduk ve onlara bir cevabımız var. Mastery Levels Sistemini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yeni sistem yakında oyun sürümüne dahil edilecek. ”

Assassin's Creed Odyssey 'Mastery Levels' ile Oyunun Sonuna Kadar Seviye Atlamanıza İzin Veriyor

“Mastery Levels Sistemi”, Seviye 50’ye ulaştığınızda karakterinizi yükseltmenin yeni bir yoludur. Hunter, Warrior ve Assassin yetenek ağaçlarının daha da keskinleştirilmesine yardımcı olacak yeni ustalık seviyelerinde deneyim puanlarınızı harcayabileceksiniz. Örneğin hasar, direnç, sağlık, zırh veya diğer özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.

Toplamda 72 ustalık seviyesi vardır ve bunların her biri yirmi kez yükseltilebilir. Bu etkili bir şekilde, oyunun sonuna kadar seviye atlayabildiğiniz anlamına geliyor. Bu, oyuncuları meşgul etmenin harika bir yoludur.

Umarım bu yüksek seviye oyuncuları geri getirecektir. Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed Origins kadar büyük olmayabilirken, çok eğlenceli ve büyük bir dünyada gerçekleşiyor.

Oyunla ilgili tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili  5G Ne Kadar Hızlı? Sayılarla Açıklıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir