Oyun

Assassin’s Creed Valhalla için Xbox Smart Delivery desteklenecek

Xbox’ta yeni Assassin’s Creed Valhalla satın alırsanız, diğer sürümler için almanıza gerek olmayacak.

Bu yılın başlarında, Microsoft’un bahsettiği Xbox Series X özelliklerinden biri Smart Delivery (Akıllı Teslimat) idi. Bu özellik, oyuncuların Xbox One’da oyunun yalnızca bir sürümünü satın almalarını ve Xbox Series X gelecek nesil yükseltmelerini otomatik olarak ücretsiz almalarını sağlayacak. Yani Xbox One için Assassin’s Creed Valhalla satın alırsanız, Xbox Series X için almanıza gerek yok. Tüm Xbox Game Studios oyunları Smart Delivery destekleyecek, ancak üçüncü taraf yayıncılar isterlerse katılabilecekler.

Cyberpunk 2077‘nin Xbox Smart Delivery’i destekleyeceğini zaten bildiğimiz halde, artık Ubisoft‘un Smart Delivery’i desteklemek için CD Projekt Red‘e katıldığını biliyoruz. Assassin’s Creed Valhalla’yı Xbox One’dan satın alırsanız, Xbox Series X yükseltmesini ücretsiz olarak alabileceksiniz. Bu bilgi ilk olarak Twitter’da @Shinobi602 tarafından tespit edilmişti.

Best Buy gibi satıcılardaki ürün sayfası “Assassin’s Creed Valhalla, Smart Delivery teknolojisini kullanıyor – oyunu bir kez satın alın ve hem konsol hem de Assassin’s Creed Valhalla yayınlandığında Xbox One veya Xbox Series X’de oynayın.”

Xbox One sahibi iseniz, Xbox Series X satın aldığınızda Assassin’s Creed Valhalla’nın ücretsiz olarak daha iyi görünüp çalışacağından emin olabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla ve Xbox Series X’in 2020 sonbaharda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili tüm bilgiler için buraya bakabilirsiniz.

İlgili  Assassin’s Creed Rebellion Android ve iOS için Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir