Oyun

Cyberpunk 2077: Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Cyberpunk 2077, beğenilen The Witcher serisinin yapımcıları olan CD Projekt RED’den gelecek bir RPG oyunu.

Geliştirici bu yeni oyun üzerinde beş yıldır çalışıyor ve şimdi sadece oyuncuların yapabilecekleri konusunda daha iyi bir fikrimiz var. Bu, kesinlikle göz atmak isteyeceğiniz bir oyundur.

İşte Cyberpunk 2077 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tüm bilgiler.

Cyberpunk 2077 Nedir?

Cyberpunk dünyası, 2077 yılında Night City, Northern California’nın fütüristik metropolünde kurulacak. Oyunun kendisi, The Witcher 3 gibi bir açık dünya RPG’si olacak. Sibernetik implantları, gelişmiş bilgisayar sistemlerini ve teknolojiyi düşünün – temel olarak şimdiki anlayışımızın ötesinde gelecekteki şeyler bunlardır.

Şirketler esas olarak her şeyi devraldılar ve açık savaştalar. Hükümet çöktü ve her erkek, kadın ve çocuk kendi başına. Sonra implantlara inanan çeteler var. Night City, geliştiricinin oluşturduğu yeni yoğun kalabalık teknolojileriyle yaşayacağını hissediyor, ancak kartpostalların sana inandıracağı kadar çekici değil. Düşmanları savaşa dahil etmek istemezseniz, zeka ve diplomasi gerektiren alanlar olacak.

Cyberpunk 2077’de Ne Yapacaksın?

Oyuncu, erkek veya kadın olabilen ve oyuncu uygun gördüğü şekilde özelleştirilebilen V adlı karakteri kontrol edecektir. Kendinizi gerçekten de distopik dünyaya kaptırmak için bir ad ve soyad ile V ismini verebileceksiniz. Senin görevin, pastanenin kariyer merdiveni yolunda çalışan bir paralı asker olarak başlayarak, kendin için bir parça pasta oyma işlemidir.

Cyberpunk’un masa üstü versiyonundan birçok sınıf oyunda bulunacak olsa da, oyuncu Netrunner, Techie ve Solo’nun yeteneklerinden yararlanmak için V geliştirebilecektir. Görevlere, muharebe, diyaloğa ve Cyberpunk dünyasına nasıl yaklaşacağınıza bağlı olarak, genel olarak hangi yola düştüğünüzü belirtebilirsiniz.

Cyberpunk dünyasında araç kullanabilirsiniz.

İlgili  Cyberpunk 2077 Ekran Görüntüleri

CD Projekt RED, en ilgi çekici dünyalar, ilginç karakterler, benzersiz hikayeler ve mükemmel deneyimlerle dolu olarak bilinir. Sürülebilir araçlar olacak, düşmanları yok etmek için kullanılabilecek silahlar ve insanlar romantik ilişkilere girecekler.

Cyberpunk 2077: Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Cyberpunk 2077 ile, CD Projekt RED oyundaki her şeyi birbirine bağlamaya çalışıyor. Bir işletim sistemi tarafından desteklenen kullanıcı arayüzünüzü özelleştirmek isterseniz, bir yükseltme satın almanız gerekir. Seyahatlerinizde karşınıza çıkan bir reklam ekranı, bir görev dizisi indirmenize izin verebilir. Geliştirici, The Witcher 3’te keşfe razı olmayı denedi ve Cyberpunk 2077’de de aynı görülüyor.

Köşelerin etrafında mermi bükme, düşman istatistiklerini anlama ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Ama yine de, V gelişmeyi nasıl seçtiniz tamamen kişisel tercihinize ve RPG’yi oynamanın keyfine varıyor.

Multiplayer Olacak mı?

Çok oyunculu özelliklerin oyun için test edildiği söyleniyor, ancak ne olacağını bilmiyoruz.

Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

Cyberpunk 2077: Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Oyun üzerinde uzun yıllardır çalışılmaktadır, ancak CD Projekt RED henüz bir çıkış tarihinden bahsetmedi. Stüdyo, “bittiğinde” yayınlanacağı açıklamasıyla devam etti. Neyse ki geliştirici, finansmanı geliştirmeye yardım etmek için Gwent ve GOG’a sahip olan ve projeyi doğru bir şekilde elde etmek için kalite güvencesi (QA) için yeterli zamanın harcanmasını sağlayan CD Projekt’e ait.

Spekülasyon, Cyberpunk 2077’nin 2019’da çıkacağı yönünde. Oyun bazı yerlerde ön sipariş için kullanılabilir, detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Resmi site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir