Connect with us

Arama yapın

Oyun

Marvel’s Avengers Oyunu E3 2019’da Duyuruldu ve 15 Mayıs 2020’de Çıkıyor!

Marvel's Avengers Oyunu E3 2019'da Duyuruldu ve 2020 Mayıs'da Çıkıyor!

Square Enix, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia için Marvel’s Avengers oyununu duyurdu! Oyun 15 Mayıs 2020’de bizlerle olacak.

Oyun, Marvel Sinematik Evrenden gelen Avengers film serisine dayanmaktadır. Kaptan Amerika ile başlayan Yenilmezler serisindeki Marvel süper kahramanlarından oluşan bir grup tarafından galaksiyi kurtarmak için bir dizi destansı savaş sunuyor. Hulk, Thor, Demir Adam, Kaptan Amerika ve Kara Dul dahil Marvel filmlerinde karşımıza çıkan kahramanları oynama şansını elde ediyoruz.

Korkunç bir olay San Francisco’yu terk ettikten sonra Yenilmezler ekibi dağılıyor. Bununla birlikte, daha da büyük bir kötülük beş yıl sonra gezegeni tehdit ediyor ve ekibi bir araya getirmek ve dünyayı bir kez daha kurtarmak size kalmış.

Oyunu çevrimiçi olarak dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Ek olarak, gelecekteki tüm bölgeler ve kahramanlar, parçalanmayı önlemek için tüm oyunculara ücretsiz olacak.

İlgili  Watch Dogs Legion E3 2019'dan Önce Sızdırıldı!
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz. İlgili  Watch Dogs Legion için Oynanış Videosu Yayınlandı

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir. İlgili  Watch Dogs Legion E3 2019'dan Önce Sızdırıldı!

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır. İlgili  Watch Dogs...

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. İlgili  Watch Dogs: Legion Duyuruldu! Hemen Ön Sipariş Verin!