Oyun

Oyunlar için Trainer Kullanımı

Birçok bilgisayar oyuncusu, oyunların senaryo modlarında yani çevrimiçi olmayan oynanışta trainer programlarını kullanabiliyor.

Bu trainer programları ile oyunlarda ekstra mermi, can veya görünmezlik gibi birçok özellik ekleyebiliyorsunuz. Online oyunlarda can sıkıcı olan bu özellikler oyunların senaryo modlarında ise oyuncular tarafından çok fazla tutulmaktadır. Örneğin Assassin’s Creed Trainer ile oyunda maksimum gizlilik veya sınırsız cephane elde edebilirsiniz.

Game Trainer

Online oyunlarda yasak ve kullanıldığı zaman hesabınızın askıya alınma gibi yaptırımları olsa da oyunların tek kişilik senaryo modlarında trainer kullanımının herhangi bir problemi olmamaktadır.

Trainer ve Hile

Ayrıca bilgisayar oyunları için trainer‘ların yanı sıra bazı Xbox ve PS oyunları için de hileler bulunmaktadır.

Aslında bilgisayar oyunları için de hileler mevcut. Ancak bunların oyun esnasında kullanılması zahmetli olarak görünüyor. Çünkü bir hileyi aktif etmek istediğiniz de oyunu durdurup 3-30 harf arasındaki hile kodunu yazmanız gerekir. Ancak trainer ise hem zahmetsiz ve bir tuşla aktive edilebiliyor hem de oyunu durdurmanıza gerek kalmıyor.

İnternet üzerinde birçok trainer sitesi bulunsa da size Game Trainer sitesini trainer indirip kullanmanız için tavsiye edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir