Connect with us

Arama yapın

Yazılım

Intel, Windows 10 için ‘Modern’ Grafik Sürücülerini Duyurdu

Intel

Intel’in yeni sürücüleri, tüm Windows 10 sürümlerinde tek bir pakette geniş destek sağlamayı amaçlıyor.

Intel bu hafta, bu aydan itibaren, ürünlerini “modern” Evrensel Windows Sürücüleri olarak dağıtmaya başlayacağını duyurdu. Bu, Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi ve sonraki sürümlerindeki aygıtlar için bir gereksinim ve Intel, yeni bir grafik sürücüleri kümesine başlıyor.

Evrensel Windows Sürücüleri, Microsoft tarafından açıklandığı gibi, geliştiricilere “gömülü sistemlerden tabletlere ve masaüstü bilgisayarlara kadar farklı aygıt türlerinde” çalışabilen tek bir sürücü paketi oluşturmanın bir yolunu sunuyor. Yeni sürücü paketleri S Modunda Windows 10 dahil olmak üzere tüm Windows 10 sürümlerinde çalışabilecek.

İleriye dönük olarak, Intel güncellemeleri yalnızca Evrensel Windows Sürücüleri olarak yayınlayacak. Gelecekteki grafik sürücüsü güncellemeleri Windows Update aracılığıyla sağlanacaktır.

En son sürücü sürümüne gelince, 12 oyun için yeni eklenen desteğin yanı sıra otomatik oyun ayarlama özelliklerine güncellemeler yükleniyor. Tam sürüm notlarını Intel’de bulabilirsiniz.

İlgili  Windows 10 BIOS veya UEFI Nedir?
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz. İlgili  Windows 10 BIOS veya UEFI Nedir?

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir. İlgili  Windows 10 BIOS veya UEFI Nedir?

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır. İlgili  KB4512941 for...

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. İlgili  KB4512941 for Windows 10 May 1903 Update Released