Android

Android için En İyi Video Düzenleyiciler

Yeni çektiğiniz bir videoyu düzenlemek için bilgisayarınıza atmaya gerek yok; uygun editörlerle telefonunuzdan da videoları düzenleyebilirsiniz. İşte Android için en iyi video editörleri.

Tam özellikli editör: KineMaster (Ücretsiz veya Ücretli)

Android için en iyi video düzenleyiciler

Bilgisayarınızda ki gibi kapsamlı bir video editörünüzü asla telefonda bulamayabilirsiniz ancak KineMaster gayet iyi bir editördür.

KineMaster ile çoklu katmanlar yerleştirebilir, efektler ekleyebilir, çerçeve bazında kırpma yapabilir, ışık ayarlayabilir, ses ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu, Android’deki en iyi masaüstü benzeri video düzenleyicisidir.

Elbette kapsamlı ve çok yönlülük ücretsiz olmaz. Uygulamayı süresiz olarak deneme modunda kullanabilseniz veya gerçekten de sunması gereken tüm özellikleri istiyorsanız bir abonelik satın almanız gerekir: aylık 4,99 ABD doları veya 39,99 ABD doları.

Android için en iyi video düzenleyiciler

Tabii ki hemen almak zorunda değilseniz. Kullanın ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görün. Gerekli görürseniz aboneliğinizi başlatabilirsiniz

En iyi orta seviye editör: PowerDirector (Ücretsiz veya Ücretli)

Android için en iyi video düzenleyiciler

Bunu “orta seviye” editör olarak nitelendirmek gayet yerinde olacaktır. PowerDirector, KineMaster kadar güçlü olmasa da kişisel olarak çalışmalarımızda kullanmak oldukça kolaydır.

Bilgisayarınızda PowerDirector’ı kullandıysanız, temel olarak burada neyle karşılacağınızı biliyorsunuzdur.  Videoyu kırpıp ekleyebilir, ses ekleyebilir, ağır çekim efektleri ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Hepsi çok kullanışlı bir sürükle ve bırak arayüzünde.

Android için en iyi video düzenleyiciler

Ancak KineMaster gibi, tüm bu özellikler bedava değil. Bir ay boyunca tam özellikli abonelik için 4,99 ABD doları, üç ay boyunca 9,99 ABD doları veya tüm yıl boyunca 34,99 ABD doları ile satın alabilirsiniz. KineMaster’dan biraz daha ucuz.

İlgili  Zoom hesap açma adımları - Ücretsiz

En iyi ücretsiz çözüm: Adobe Premier Clip (Ücretsiz)

Android için en iyi video düzenleyiciler

Sadece videolarınızı kırpmanıza, ses eklemenize ve filtreler düzenlemenize olanak tanıyacak basit bir araç arıyorsanız, herhangi bir ücretli program almanıza gerek yok. Adobe Premier Clip sizin bu ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Ancak ücretsiz olduğu için listedeki tüm uygulamaların en basitidir.
Diğer Adobe ürünlerini kullanırsanız, Adobe sayınıza klipleri de senkronize eder.

Ayrıca basit düzenlemeler yapabileceğiniz, video düzenleyebileceğiniz ve hatta klipleri döndürme işlemlerinizi Google Fotoğraflar ile yapabileceğinizi de belirtelim. Ayrıca ücretsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir