Dizi - Film

Daredevil 3. Sezon için Uzun Fragman Yayınlandı

Netflix’te yayınlanacak olan Marvel’s Daredevil 3. sezonu için nihayet uzun fragman yayınlandı. 

Marvel’s Daredevil’in üçüncü sezon için yayınlanan en son fragman, 1. sezonun sonunda parmaklıkların arkasına yerleştirilen Wilson Fisk, Kingpin’i geri getiriyor.

Dizinin üçüncü sezonunun başında Fisk hapishaneden serbest bırakılmış gibi görünüyor. Değişen bir adam olduğunu iddia etsede Matt Murdock (Charlie Cox) aksini biliyor. Murdock, Fisk’i bu kez iyi bir yere koyma sözü verdi ancak Fisk, elinden geleni yapacağını söyledi.

The Defenders‘ın son anlarında görünen Matt Murdock’un annesi Rahibe Maggie (Joanne Whalley), “Sadece canavar olmadığına dikkat edin” diyor.

Fisk, kentin gerçek tehdidini ilan ettiği için, çeşitli iğrenç suçlar işleyen benzer şekilde kaplanmış bir maskeli figürün görüntüleri var. Şehirde artık kopyası bir Daredevil var.

Ama bu kopyacı maskenin arkasında kim var? 2003 filminde yer alan Daredevil’in baş düşmanlarından biri olan Bullseye’den şüpheleniliyor.

19 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak olan Marvel’s Daredevil 3. sezonu için paylaşılan videoyu oynatıcıdan hemen izleyebilirsiniz.

İlgili  The Witcher Filminden İlk Video Geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir