Connect with us

Arama yapın

Oyun

Apex Legends için çapraz platform desteği geliyor

Apex Legends
Apex Legends

Popüler ücretsiz oynanabilen Battle Royale oyunu Apex Legends için Nintendo Switch, Xbox One, PS4 ve Steam’i destekleyen çapraz platform desteği geliyor.

Apex Legends, Xbox One, PS4 ve PC’de birkaç yıldır popüler, ücretsiz oynanabilen bir Battle Royale oyunudur. En sonunda da EA Play Live etkinliği sırasında nihayet oyunun bu üç platform arasındaki çapraz oynanışı destekleyeceği açıklandı. Ancak hepsi bu değil. Ayrıca Apex Legends’ın Nintendo Switch‘e geleceği de ortaya çıktı.

Apex Legends - Kaynak: EA Games

Apex Legends – Kaynak: EA Games

Hangi platformu kullanmayı tercih ederseniz edin, Apex Legends’a giriş yapabilir ve çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza veya diğer insanlara karşı oynayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ortaya çıktıkça daha fazla güncelleme paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili  Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi ve sinematik fragman yayınlandı

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Yazılım

Popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox artık Windows 10 bilgisayarınızda PDF görüntülemek için yerleşik bir okuyucuya sahip.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.