Oyun

Aralık Ayında Yeni Dragon Age Bilgileri Gelebilir

Neredeyse bir yıl önce, BioWare Yapımcısı Mark Darrah geliştiricinin Anthem ve bir sonraki Dragon Age oyununda çalışmasının zor olduğunu doğrulamıştı.

Darrah, her ikisinin de Baş Yapımcısı olduğunu ve “her iki seri üzerinde çalışmakta zorlanan insanlar olduğunu” söyledi. Ayrıca, bir sonraki Dragon Age oyununun hikayeye devam etmeye odaklanacağını da sözlerine ekledi. Bu gelişme şu anda Dragon Age imtiyazında bir sonraki giriş için güçlü olduğunu göstermektedir. Belki de oyunu sonra değil, daha erken görebiliriz.

Bu blogları veya kendimi ve Mark Darrah’ı Twitter’da takip ediyorsanız, biliyoruz ki bazı gizli Dragon Age şeyleri üzerinde çalışıyoruz. Dragon Age, stüdyomuzda inanılmaz derecede önemli bir başlık ve mirasına devam etmekten heyecan duyuyoruz. Gelecek ay bu konuya daha fazla bak… Size ne zaman  bakacağımı söylemeyeceğim.

Hudson’ın “Ne zaman bakacağımı söylemeyeceğim” dediğinin ne anlama geldiği belli değil. Belki önümüzdeki ay The Game Awards 2018’de bir teaser olabilir. Sadece zaman gösterecek.

İlgili  Anthem için 25 Dakikalık Birinci Şahıs Oynanış Videosu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir