Oyun

Ghost Recon Wildlands için Ghost Recon Future Soldier İçeriği Bugün Geliyor

Ghost Recon Wildlands, tamamen dört kişilik co-op veya tek oyunculu ile baştan sona oynanabilen üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Oyuncular görevlerini istedikleri gibi gerçekleştirmek için tam özgürlüğe sahiptirler. Geceleri sessizce hareket etmeyi seçebilir, şafak ışığında gidebilir ya da arkadaşlarıyla birlikte operasyonu başlatabilirler. Her seçimin bir sonucu vardır ve oyuncular planlarını geliştirmelidir.

Bugün Ubisoft, Ghost Recon Wildlands‘ın ikonik karakterlerden Scott Mitchell ve John Kozak‘ın yer aldığı ücretsiz Ghost Recon Future Soldier temalı özel görevini tanıtacağını duyurdu. Bu, ikinci yıl için üçüncü büyük güncellemedir ve oyuncular 12 Aralık’tan itibaren Mitchell ve Kozak ile birlikte takım oluşturabilecekler. Görevi tamamladıktan sonra, oyuncular bir sırt çantasıyla ödüllendirilecek. Bu güncellemeyle birlikte pek çok başka kişiselleştirme seçeneği de geliyor. Örneğin, “Special Operation 3” güncellemesi ayrıca iki yeni çok oyunculu sınıf ve harita da getiriyor.

Ubisoft şunları ekledi: “Ghost Recon Wildlands, Ghost Recon evrenini, her biri benzersiz bir tema, topluluk tarafından istenen özellikler ve Ghost War deneyimi için güncellemeler içeren ücretsiz Special Operation güncellemeleriyle genişletmeye devam edecek. Geliştirme ekibi oyunu desteklemeye kararlı. ”

Ghost Recon Wildlands, çıkışındaa başarısız bir deneyim oldu, ancak geliştirici bu durumu tersine çevirmeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir