Oyun

Halo Infinite, 4 Oyunculu Bölünmüş Ekran Oyununu Destekliyor

Halo Infinite şu anda tam gelişmek aşamasında ve 343 Industries oyun hakkında daha fazla bilgi ortaya koymaya devam ediyor.

Son bir canlı yayın sırasında ekip, keşif senaryosunda büyük bir rol oynayacağını belirtti.

Halo: Reach-like özelleştirme dışında, Halo Infinite dört oyunculu co-op özelliğine sahip olacak. Bu yayın sırasında onaylandı ve Reddit‘teki birçok kullanıcı bunu duyduklarında sevindi. Çok oyunculu modun aynı konsolda dört oyuncuyla oynanabilir olduğu görülüyor. 343 Industries’in hayranlarına istediklerini tam olarak verdiklerini görmek harika. Umarım hikaye bu sefer de anlam kazanacaktır.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda, 343 Industries’ın başı olan Bonnie Ross, ekibin Halo Infinite’deki imtiyaz sahibi tarafından “doğru olanı yapmak” istediğini söyledi. Dedi ki, “Dürüst olmak gerekirse, yol boyunca hatalar yaptık. Toplum bizim için iyi öğrenme deneyimleri yaratmamıza yardımcı oldu. Ama ben Halo’ya baktığımda, evrenin en önemli karakter olduğunu düşünüyorum ve bizler Evreni ve eğer evreni canlı ve sağlıklı tutacaksak, Halo tarafından doğru şekilde yapıldığımızı garanti etmemiz gerektiğini düşünüyorum. ”

Umarım Halo Infinite bize gerçekten olağanüstü bir deneyim verir. Ancak sadece zaman gösterecek.

Daha fazla bilgi sahibi olduğumuz anda sizi haberdar edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir