Oyun

Sea of Thieves için “Yeni ve Gelişmiş” Görev Sistemi Geliyor

Sea of Thieves, muhteşem yelken tekniklerini içeren keşif tabanlı bir korsan oyunudur, ancak herkese hitap etmeyebilir.

Geliştirici Rare, bazı sorunların farkında ve Yönetici Yapımcı Joe Neate, İspanya’nın Bilbao kentindeki Eğlence ve Fun & Serious Festivali’nde görev sisteminin büyük bir değişikliğe uğrayacağını açıkladı.

Neate, güdümlü füzeler gibi özellikler için oyuna daha fazla ilgi çekici özellik eklemede görevli olan bir ekip olduğunu kabul etti. Umarız ekip yeni değişiklikler ile oyunun daha fazla oyuncuya çekici gelmesini sağlayabilir. Gamereactor, Neate’den bu yaklaşan güncelleme hakkında şu cevabı almayı başardı.

Sea of Thieves oyununun çıkışında bu serbest biçime, yaratıcılığa, bu paylaşılan dünyada kendi maceralarına sahip olan ve neredeyse sorgulama sistemimizden hoşlanan bir dizi oyuncuya hitap ettiğini söylemek doğru olur. Aaslında bir süredir bu paylaşılan dünyada hikaye ve lore etrafında temelde yeni ve geliştirilmiş bir arayış sistemi üzerinde çalışan bir ekibimiz vardı. Başlangıçta dördüncü güncellememiz olmasını planlamıştık, ama aslında eklemek ve büyütmek istediğimiz için bu yıla erteledik.

Sea of Thieves oyununun uzun bir senaryoya ihtiyacı olmasa da, oyuncuları geri getirmek için güçlü bir hikayeye ihtiyacı var. Belki sizi adadan adaya götüren zorlu bir hazine avı harika bir fikir olabilir. Bunun hakkında daha fazla şey öğrenir öğrenmez sizi haberdar edeceğiz.

İlgili  Sea of Thieves Steam'e geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir