Oyun

Life Is Strange 2: Episode 2 Ocak’ta Geliyor!

Life Is Strange 2, birkaç ay önce Xbox One’da ve diğer platformlarda yayınlandı ve olumlu yorumlar aldı. İlk oyun gibi çığır açıcı olmamasına rağmen, hala dokunaklı bir hikaye anlatıyor.

Eylül ayından beri, isim hakkında fazla bir şey duymadık, ancak bu bugün değişti. Bugün, Square Enix Episode 2‘nin 24 Ocak 2019‘da piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Seattle’daki trajik bir olayı ve tuhaf doğaüstü bir gücün tezahür etmesini izleyen polisin kaçması üzerine Sean ve Daniel Diaz kış aylarında yolculuklarına devam ediyorlar. İki erkek kardeş soğuğa karşı mücadele ederken, Daniel giderek hastalanıyor. Sean, risk alarak barınak bulmak için uzak büyükbabasının evlerine gidiyor.

Life Is Strange 2’de, on altı yaşındaki Sean ve dokuz yaşındaki Daniel’ın, hayatlarını sonsuza dek değiştiren trajik bir kazadan sonra Seattle evlerinden kaçmalarının hikayesini keşfediyoruz. Beklendiği gibi, yolda yaşam iki erkek içinde tehlikelidir. Oyun hakkında bildiklerimizden, Life Is Strange 2, telekinetik yeteneklere sahip çocukların birinin etrafında dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir