Oyun

İlk Resmi PUBG Sinematik Videosu Yayınlandı!

PUBG gibi Battle Royale yapımları, hikayeleri nedeniyle popüler değiller. Popüler olma sebepleri ayakta kalan son kişi siz olana kadar savaşmak için bir sürü oyuncu ile sürekli küçülen bir haritada mücadele etmeniz.

PUBG oyuna bir hikaye eklemeyi düşünüyor ve oyunda bir tür senaryo sunmak için piyasaya sürülen ilk fragman, işleri daha karanlık bir yöne götürüyor.

PUBG Corp, dördüncü sezonu başlatmaya hazırlanırken oyun için bu hikaye tanıtımını gerçekleştirdi. Bu tanıtım ile PlayerUnknown’s Battlegrounds için ilk tam hikayeyi sunuyor ve bazılarının beklediğinden daha koyu olduğunu söylemek gerek.

Fragman, oyunun ilk haritası olan Erangel’de küçük bir çocuğu göstererek başlıyor. Çocuk adada korkunç bir savaşın ardından kurtulan tek kişidir. Daha sonra fragman, çocuğun nakit parayla dolu ve Erangel’de Battle Royal turnuvaları düzenleyen bir adama dönüştüğü sahneye atlıyor.

Buradaki ortam, PUBG’nin en büyük rakibi olan Fortnite’e nazaran oldukça koyu. Yayınlanan bu videoyu hemen yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili  PUBG’nin Hindistan’a özel Lite sürümü yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir