Oyun

Monster Hunter: World için Witcher Geralt ve ‘Iceborne’ Genişlemesini Yakında

Geçtiğimiz yıl boyunca Monster Hunter: World birçok etkinlik ve festivallere katıldı. Oyun ayrıca çok sayıda güncelleme aldı.

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca oyunda pek fazla değişiklik olmadı. Neyse ki, bu değişmek üzere.

Winter Star Fest” 17 Aralık 2018’de sona erdikten sonra The Witcher serisinden Geralt of Rivia, Monster Hunter: World’e katılıyor. Hepimizin bildiği gibi, Geralt kılıç ustası. Oyuncular, dövüş stilini, kılıçla oynamayı, sihirle savaşmayı ve canavar avcılığının bir karışımını sorunsuz bir şekilde kullanmalılar.

Witcher içeriği, Monster Hunter: World Xbox One’da 2019’un başında ücretsiz bir güncelleme olarak geliyor. Ancak, hepsi bu değil. Capcom da oyun için büyük bir genişleme olduğunu açıkladı. “Iceborne” içeriğinin Bahar 2019’da başlaması gerekiyor. Bunun ücretsiz bir güncelleme mi yoksa ücretli mi olacağı belirsiz. Monster Hunter: World piyasaya sürüldüğünde yayıncı, gelecekteki tüm güncellemelerin ücretsiz olacağını söyledi, ancak Iceborne’da durum böyle görünmüyor.

Monster Hunter: World, 26 Ocak’ta Xbox One’da yayınlandı. Monster Hunter Tri, Monster Hunter 4 ve Monster Hunter Generation gibi oyunlar sadece Nintendo Wii gibi sistemlerde mevcuttu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir