Connect with us

Arama yapın

Oyun

Red Dead Redemption 2 PC 5 Kasım’da Geliyor!

Red Dead Redemption 2

Uzun süredir beklenen Red Dead Redemption 2 PC için duyuruldu. Oyun nihayet 5 Kasım’da çıkıyor!Konsol için yaklaşık 1 yıl önce çıkış yaparken Red Dead Redemption 2 PC sürümü için uzun süredir sızıntı haberleri geliyordu. Ayrıca Rockstar Games Launcher‘ın çıkışı da bu sızıntıları destekler nitelikteydi.

Şimdi, Rockstar Games tarafından oyunun PC platformuna çıkış yapacağıyla ilgili resmi duyuru geldi. Ön sipariş için hazırlanabilirsiniz.

Tek oyunculu sürümün yanı sıra, Red Dead Online’da PC için hazır olacak. Ön sipariş bonuslarındaki tüm ayrıntıları resmi blog yazısında inceleyebilirsiniz.

Oyun, 9 Ekim’den itibaren Rockstar Games Launcher üzerinde ön sipariş için açılacaktır. Ön sipariş bonusları ile birlikte, Rockstar Games tarafından geliştirilen klasik oyunlardan bazılarını ücretsiz alabileceksiniz (Max Payne 3, LA.Noire, Vice City, vb.).

Merak etmeyin, oyun ayrıca Aralık ayında Steam‘de de sunulacak. Ancak, 23 Ekim’den itibaren RDR 2’yi ön sipariş etmek için Epic Games Store, Humble Store ve GameStop’dan yararlanabilirsiniz.

Sadece PC değil, Red Dead Redemption 2 Google Stadia’nın çıkış oyunlarından biri olacak.

Bununla birlikte, Red Dead Redemption 2’nin sistem gereksinimleriyle ilgili duyuru beklememiz gerekecek.

İlgili  Google Takvim İncelemesi: Ücretsiz Online Takvim Uygulaması
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir. İlgili  Office 2019 ve Office 365: Hangisini satın almalısınız?

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz. İlgili  Red Dead Redemption Remake Geliştiriliyor Olabilir

Yazılım

Popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox artık Windows 10 bilgisayarınızda PDF görüntülemek için yerleşik bir okuyucuya sahip. İlgili  Red Dead Redemption Remake Geliştiriliyor...

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır. İlgili  Red Dead...