Oyun

Red Dead Redemption 2 PC 5 Kasım’da Geliyor!

Uzun süredir beklenen Red Dead Redemption 2 PC için duyuruldu. Oyun nihayet 5 Kasım’da çıkıyor!Konsol için yaklaşık 1 yıl önce çıkış yaparken Red Dead Redemption 2 PC sürümü için uzun süredir sızıntı haberleri geliyordu. Ayrıca Rockstar Games Launcher‘ın çıkışı da bu sızıntıları destekler nitelikteydi.

Şimdi, Rockstar Games tarafından oyunun PC platformuna çıkış yapacağıyla ilgili resmi duyuru geldi. Ön sipariş için hazırlanabilirsiniz.

Tek oyunculu sürümün yanı sıra, Red Dead Online’da PC için hazır olacak. Ön sipariş bonuslarındaki tüm ayrıntıları resmi blog yazısında inceleyebilirsiniz.

Oyun, 9 Ekim’den itibaren Rockstar Games Launcher üzerinde ön sipariş için açılacaktır. Ön sipariş bonusları ile birlikte, Rockstar Games tarafından geliştirilen klasik oyunlardan bazılarını ücretsiz alabileceksiniz (Max Payne 3, LA.Noire, Vice City, vb.).

Merak etmeyin, oyun ayrıca Aralık ayında Steam‘de de sunulacak. Ancak, 23 Ekim’den itibaren RDR 2’yi ön sipariş etmek için Epic Games Store, Humble Store ve GameStop’dan yararlanabilirsiniz.

Sadece PC değil, Red Dead Redemption 2 Google Stadia’nın çıkış oyunlarından biri olacak.

Bununla birlikte, Red Dead Redemption 2’nin sistem gereksinimleriyle ilgili duyuru beklememiz gerekecek.

İlgili  Sea of Thieves Steam'e geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir