Oyun

Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs’ta Xbox Game Pass’a geliyor

Xbox ekibinin bugün yaptığı açıklamada, bu konsol neslinin en çok beğenilen oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2‘nin 7 Mayıs’ta konsol için Xbox Game Pass‘e geleceğini duyurdu.

Rockstar Games‘in vahşi batı temalı aksiyon-macera oyunu, 7 Mayıs’ta kaldırılacak GTA V’nin yerine Xbox Game Pass ‘te yerini alacak.

Bu haberle birlikte Microsoft, en büyük oyun yayıncılarının, oyun abonelik hizmetlerinin AAA oyunlarını daha fazla oyuncu için kullanılabilir hale getirmenin harika bir yolu olduğu vizyonuna bağlı olduğunu kanıtlıyor. Rockstar Games’e ek olarak Microsoft, CD Projekt Red (The Witcher 3), Capcom (Devil May Cry 5) veya Bethesda (Doom) gibi büyük oyun yayıncılarının en büyük oyunlarından bazılarını Xbox Game Pass‘a eklemeye ikna etmişti.

Xbox ekibi bugün, “175’ten fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi ve 250’den fazla mükemmel puanı alan Red Dead Redemption 2, modern çağın başlangıcında destansı bir onur ve sadakat hikayesi” dedi. Oyun gerçekten de Xbox One X ve PlayStation 4 Pro gibi orta nesil konsolların amacını gerçekten kanıtlayan birkaç oyundan biri ve kesinlikle bugün Xbox One’da oynayabileceğiniz en ayrıntılı, canlı açık dünya oyunlarından biridir.

Xbox Game Pass abonesiyseniz, Red Dead Redemption 2’yi 7 Mayıs’tan önce yükleyebilirsiniz. Henüz abone olmadıysanız, Xbox Game Pass Ultimate’in ilk ayını yalnızca 5,90 TL karşılığında alabilirsiniz.

İlgili  GTA: San Andreas Hediyeli Rockstar Games PC İstemcisi Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir