Connect with us

Arama yapın

Oyun

Total War: Shogun II oyunu bu hafta ücretsiz!

Total War: Shogun II

Sega, hepimizi bu hafta evde kalmaya ve salgını yenmemize teşvik etmek istiyor ve bu nedenle Total War: Shogun II bu hafta boyunca ücretsiz olarak sunuyor.

“Geçtiğimiz birkaç hafta çoğumuza hayal edilemeyecek zorluklar getirdi,” diye belirten Sega ayrıca “Ancak küresel sıkıntılar tarafından bu sıkıntı zamanının üstesinden gelmek için harcanan olağanüstü toplu çaba gerçekten ilham verici oldu.” diye ekliyor.

“Bunu göz önünde bulundurarak, bu zor durumu biraz daha kolay hale getirmek için herkese bir hediye vererek, hepinizi evde kalmaya ve hayat kurtarmaya teşvik etmeye devam etmek istiyoruz.”

Total War: Shogun II, 27 Nisan Pazartesi gününden 1 Mayıs Cuma gününe kadar Steam’de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Total War: Shogun II’yi hesabınıza hemen almak istiyorsanız, buradaki bağlantıyı izleyerek Steam‘den ücretsiz olarak alabilirsiniz.

İlgili  Unutulan Steam Şifresi Nasıl Sıfırlanır?
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Cloud

İnsanlar her zamankinden daha fazla, yüz yüze görüşmektense Zoom gibi web konferansı yazılımları ile yapılan sanal toplantıları kullanıyorlar. İlgili  Assassin's Creed Odyssey Çıkışını Gerçekleştirdi!

Bilim

Bugün SpaceX, Uluslararası Uzay İstasyonu’na yanaşmak üzere bir roket fırlatacak. Ve bu durum şirket için her zamanki işlerden biri gibi görünse de, bu sefer...

Android

Android 11 için 3 Haziran’da yapılacak olan tanıtım etkinliği küresel salgın ve George Floyd’un ölümü nedeniyle ertelendi. İlgili  Steam Uygulaması Güncellendi - 24 Temmuz

Google

Netflix Party Chrome eklentisi ile siz ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın uzaktan bir araya gelip Netflix’i izleyebilirsiniz. İlgili  Epic Games Store'da Artık Steam’e Benzer Geri...