Oyun

Son Darksiders III Fragmanı, Hikayeyi Yeniden Canlandırıyor

Darksiders III, birkaç ay önce duyuruldu ve o zamandan beri, oyun hakkında fazla bir şey duymadık.

Tek bildiğimiz, yeni bir kahramana odaklanıp mevcut oyunların hikayesini devam ettirmesiydi. Teknik bir öneride THQ Nordic, Darksiders III’ün Xbox One X’i destekleyeceğini açıkladı.

Bugün yayıncı, tanıtımı sergilenen oyun için yeni bir fragman yayınladı. Oyuncular ilk iki oyunun olayları hakkında derinlemesine bir bakış ve gelecek için neler beklendiğine göz atabilir. THQ Nordic ayrıca Fury’nin meditasyon tekniklerini ateşle içeren garip bir treyler üretti.

Darksiders III’de oyuncular kıyamet sonrası bir Dünya’ya geri dönüyor. Oyun, Yedi Ölümcül Günahın peşine düşmek için yaptığı arayışta Fury rolünü üstlendiğiniz bir maceradır. Fury, Kıyametin Dört Atlısı’nın en tahmin edilemez ve esrarengiz halidir. Artık Dünya’yı tahrip eden güçlere dengeyi getirme konusunda birçok kişinin başarısız olduğu yerde başarılı olmak zorunda.

Ön sipariş için birkaç sürüm var. Darksiders III: Deluxe Edition ve Darksiders III: Blades & Whip Edition oyunculara oyuna 24 saat erken erişim ve indirim sağlıyor. Darksiders III, Xbox One ve diğer platformlar için 27 Kasım 2018’de yayınlanacak.

İlgili  Darksiders III Erken Erişim Xbox One'da Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir