Connect with us

Arama yapın

Oyun

The Last of Us Part II Şubat 2020’de çıkıyor!

The Last of Us Part II Şubat 2020'de çıkıyor!

The Last of Us için uzun zamandır beklenen devam oyununun nihayet en sonunda çıkış tarihi açıklandı.

Bugün Sony, The Last of Us Part II için çıkış tarihinin 21 Şubat 2020’de PS4‘te gerçekleşeceğini açıkladı. Sony, Ekim ayında PlayStation Plus abonelerine de sunulacağını açıkladı.

Bu arada, yeni bir fragman, at sırtında ve bir teknede yer alan oyuna daha iyi bir göz atmanın yanı sıra, muhtemelen etrafında olmak istemediğiniz korkunç yeni canavarlar ve kurtulanlarıı da içeren bir bakış sunuyor.

PS3’te 2013’te piyasaya sürülen orijinal oyun (daha sonra PS4 için Remastered olarak yayınlandı) acımasız ve şiddetli bir kıyamet sonrası dünyanın ortasında yer alan şaşırtıcı derecede dokunaklı hikayesiyle oyuncuları kendisine çekti. Ellie adındaki genç bir kız için baba figürü niteliğindeki Joel ile başroldeydik. 2016 yılında ilk kez açıklanan devam oyununda, Ellie ile oynama şansını yakalayabiliyoruz.

The Last of Us Part II, aynı zamanda PS4 için beklenen tek büyük isim değil. Hideo Kojima’nın merakla beklenen Death Stranding 8 Kasım’da çıkış yapıyor.

İlgili  PlayStation 5’in yeni DualSense Kontrol Cihazı tanıtıldı
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir. İlgili  The Last of Us Part 2, en hızlı satan PS4...

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz. İlgili  Sony PlayStation 5 resmi olarak duyuruldu!

Yazılım

Popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox artık Windows 10 bilgisayarınızda PDF görüntülemek için yerleşik bir okuyucuya sahip. İlgili  PlayStation 5 oyunları 4 Haziran'da...

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır. İlgili  Sony PlayStation...