Connect with us

Arama yapın

Windows

Windows 10 2004 Güncellemesi için 19619 Yayınlandı

Windows 10 2004 Güncellemesi için 19619 Yayınlandı

Microsoft, Windows 10 2004 güncellemesi için 19619 numaralı yeni güncelleştirmesini yayınlandı. Bu yeni güncellemeyle ilgili notları bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Windows 10 2004 güncellemesinin önizleme sürümü olan Windows 10 2004 19619, Windows Insider Programının Fast kanalında kayıtlı cihazlar için indirilmeye sunuldu.

Windows 10 2004 Sürümü 19619

Windows 10 2004 19603 ile, “DPC WATCHDOG VIOLATION” hatasını içeren hata denetimleri düzeltilip, “intl.cpl” Ek Ayarlar> Para Birimi metin dizelerinde görünmeyen karakterlere neden olan sorun giderilmektedir.

Buna ek olarak, “stordiag.exe” uygulamasının başlatma sırasında çökmesine neden olan sorun da giderildi.

Windows 10 için mevcut değişikliklerin dışında, bu sürüm artık arama çubuğundan korona virüs pandemisi hakkında zamanında ve güvenilir bilgilere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan bir Windows Arama güncellemesi sunuyor.

Örneğin, yerel olarak ve dünyanın her yerinde en son bilgilerle günlük olarak güncellenen Bing COVID-19 Tracker‘a hızlı erişim için etkileşimli haritayı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, MSN’de en son korona virüs haberlerini görüntülemek ve ülke genelindeki haberleri keşfetmek için COVID-19 modülündeki başlıklara bakın‘ı seçebilirsiniz.

Windows 10 2004 Sürümü 19619

Son olarak şirket, müzik ve ses uygulamalarınızı kontrol etmenizi sağlayan yeni bir özellik ile Telefonunuz uygulamasının yeni bir sürümünü de kullanıma sunuyor. Yeni özellikleri kullanırken ses parçalarınız telefonunuzla bilgisayarınız arasında senkronize olacak ve oynatıcıdaki açılır menüyü kullanarak birden fazla kaynak arasında geçiş yapabileceksiniz.

Windows 10 2004 Sürümü İndir – Yapı 19619

Güncelleme hemen Windows Insider Slow Ring ile kullanılabilir. Önizleme yapısı cihazınıza otomatik olarak indirilir ve yüklenir, ancak güncellemeyi her zaman AyarlarGüncelleştirme ve Güvenlik> Windows Update ve Güncellemeleri denetle düğmesini tıklayarak alabilirsiniz.

İlgili  Windows 10 2004 Güncellemesi Çıkış Tarihi Bilgileri

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Cloud

İnsanlar her zamankinden daha fazla, yüz yüze görüşmektense Zoom gibi web konferansı yazılımları ile yapılan sanal toplantıları kullanıyorlar. İlgili  Windows 10'da x günden eski...

Bilim

Bugün SpaceX, Uluslararası Uzay İstasyonu’na yanaşmak üzere bir roket fırlatacak. Ve bu durum şirket için her zamanki işlerden biri gibi görünse de, bu sefer...

Android

Android 11 için 3 Haziran’da yapılacak olan tanıtım etkinliği küresel salgın ve George Floyd’un ölümü nedeniyle ertelendi. İlgili  Windows 10'da x günden eski dosyaları...

Google

Netflix Party Chrome eklentisi ile siz ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın uzaktan bir araya gelip Netflix’i izleyebilirsiniz. İlgili  Windows 10'da RAW Dosyaları Nasıl Açılır?