Windows

Windows 10 20H2 güncellemesi indirilmeye sunuldu!

Windows 10 20H2 Güncellemesi indirilmeye sunuldu. Bu adımlar ile Windows 10 bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Microsoft tarafından 26 Ağustos’ta resmi ISO dosyası MSDN web sitesinde kullanıma sunulmuştu ve şimdi Windows 10 20H2 herkes tarafından indirilebilir durumda.

Önceki sürümlere benzer şekilde, Ekim 2020 Güncellemesi isteğe bağlı bir güncelleştirme olarak kullanılabilir. Yani bir bildirim alabilirsiniz ve yalnızca işlemi manuel olarak başlattığınızda, Windows Update yeni sürümü indirir ve yükler. Ancak, bilgisayarınız eski bir sürüm çalıştırıyorsa, özellik güncellemesi otomatik olarak yüklenebilir.

Windows 10 20H2 Güncellemesi İndirme

20 Ekimden 2020’den itibaren, güncellemenin hazır olduğunu onaylayan bir bildirim aldıktan sonra yeni sürümü Medya Oluşturma Aracı, Güncelleme Yardımcısı kullanılarak veya Windows Update ayarlarında Şimdi indir ve yükle seçeneğini tıklatarak manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Yükle düğmesini tıkladığınızda, bilgisayarınız aylık güncelleme yüklemesine benzer şekilde otomatik olarak bilgisayarınızı yeniden başlatır ve yükseltmeyi tamamlar. Ancak bu biraz zaman alabilir.

Nasıl yüklemeniz gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiler için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çekebilecek bir kaç link daha ekledik.

İlgili  Windows 10 20H2 Nasıl Yüklenir? (Ekim 2020 Güncellemesi)
İlgili  Windows 10 20H2 Sürümü Nasıl Yükseltilir (Ekim 2020 Güncellemesi)

Olur da 20H2’den memnun kalmazsanız veya sorunlar yaşıyorsanız bu yazımız ile Windows 10 20H2 sürümünü kaldırabilirsiniz.

Windows 10 20H2 Sürümü Yenilikleri

Bu, bu yıl gelen iki özellik güncellemesinden ikincisi olacak ve genel kullanımı iyileştirmek ve geliştirmek için yeni birçok özellik getirecek.

Bu yeni sürüm, bilgisayarınızı kullanma şeklinizi büyük ölçüde değiştirecek önemli bir güncelleme olmasa da, çeşitli iyileştirmeler ve optimizasyon, güvenlik ve üretkenlik ile ilgili bazı küçük özellikler içeren küçük bir güncelleme olacak.

Windows 10 20H2 sürümü ile kullanılabilen yeni özellikleri aşağıdaki yazımız ile öğrenebilirsiniz.

İlgili  Windows 10 20H2 Güncellemesi (2009): Yenilikler ve Değişiklikler

Windows 10 20H2 sürümüyle ilgili tüm haberler için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir