Apple

Apple WWDC etkinliği nasıl izlenir?

Apple, 31 yıllık geliştirici konferansı WWDC ‘yi korona virüs pandemisi nedeniyle bu yıl canlı olarak yayınlayacak. Etkinlik bugün 20:00 TSİ başlayacak.

Bu yılın WWDC’si, COVID-19 salgını nedeniyle Apple’ın tarihinde ilk kez sadece çevrimiçi olarak düzenleyeceği bir etkinlik olduğundan biraz farklı olabilir. Etkinlik bugün 20:00 TSİ’de açılış konuşmasıyla başlayacak.

İlgili  Apple WWDC 2020: iOS 14, macOS 10.16 ve daha fazlası

Canlı yayını Apple’ın resmi YouTube kanalında ve Apple.com’da izleyebileceksiniz. 4 günlük etkinlik (22 Haziran – 26 Haziran tarihleri ​​arasında) herkes için ücretsiz olarak yayınlanacak.

Apple’ın etkinlikte bir sürü yeni duyuru yapması bekleniyor. Bu bir geliştirici konferansı olduğundan, odak noktası yazılım geliştirmeleri olacak, ancak Apple 2017 ve 2019’da olduğu gibi etkinlikte birkaç donanım da duyurabilir.

Söylentiler ayrıca Apple’ın iOS işletim sistemini iPhoneOS olarak yeniden adlandırmasını da belirtiyor. Söylentiye göre Cupertino tabanlı teknoloji devi yeni nesil WatchOS 7 hakkında konuşacak. Ayrıca Apple’ın AR stratejisi ile ilgili bazı önemli duyurular yapması da bekleniyor.

WWDC canlı akışını aşağıdaki YouTube oynatıcısı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir