Dizi - Film

Netflix’in Yeni Dizisi Titans için Fragman Yayınlandı!

Netflix’in DC evreninde geçecek yeni süper kahraman dizisi Titans için ikinci fragman paylaşıldı.

Yeni Titans fragmanı sonunda herkesi bir araya getiriyor. San Diego Comic-Con sırasında prömiyer olan ilk videodan çok daha cesur ve takım arkadaşlarının birbirleriyle olan ilişkilerine daha iyi bakmamızı sağlıyor.

Titans DC’nin yeni DC Universe akış platformunda yayınlanacak. Platform, abonelere yeni isteğe bağlı seriler ve klasik süper kahraman gösterileri bulma ve şirketin geniş çizgi roman kütüphanesine erişim olanağı sağlıyor. Daha önce bildirildiği gibi:

Daha önce duyurulan orijinal TV dizileri hizmete özeldir. Ancak DC Entertainment, klasik DC Comics televizyon ve film uyarlamalarının yanı sıra, okumanın, hayran forumlarının, bir kanon ansiklopedisinin ve DC ürünlere ve ödüllere özel erişim için seçilen “binlerce” içerik vaadediyor.

Aboneler, Batman Begins, The Dark Knight ve Richard Donner’s Superman (yanı sıra üç devam filmi) gibi filmlere ve Batman: The Animated Series, Static Shock, Young Justice, Teen Titans, Lois & Clark ve Wonder Woman ’77, ikincisi ilk kez HD olarak remastered olacak.

Brenton Thwaites‘in Robin karakterini canlandırdığı Titans dizisi Netflix üzerinden izlenebilir olacaktır. Sayfadaki oynatıcıdan hemen izleyebileceğiniz Titans dizisini 2018 sonlarında çıkması beklenmektedir.

İlgili  Witcher Dizisi 2019'da Netflix'te!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir