Google

Netflix Party Chrome uzantısı indirme

Netflix Party Chrome eklentisi ile siz ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın uzaktan bir araya gelip Netflix’i izleyebilirsiniz.

Bugünlerde, hepimiz COVID-19 nedeniyle sosyal mesafe uyguluyoruz. Ama hepimiz arkadaşlarımızla beraber film izlemekde istiyoruz. Neyse ki, yeni Chrome uzantısı Netflix Party ile, Netflix filmlerini kendi evinizden arkadaşlarınızla online bir şekilde izleyebilirsiniz.

Netflix Party Chrome Eklentisi Kurulumu

Netflix Party, Netflix’e ait olmayan ve Netflix’ten arkadaşlarınızla aynı anda TV ve film izlemenizi sağlayan kullanımı kolay bir eklentidir. Kenar çubuğuna eklediği kullanışlı sohbet odasında hayatınızda olup bitenleri konuşabilir veya film ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Netflix Party eklentisini özellikle kullanışlı kılan, bağlantıya sahip olan herkes için izlediğinizi senkronize etme şeklidir. Böylelikle arkadaşlarınız da aynı filmi aynı saniyelerle izliyor olursunuz.

Bu yazımızda, Netflix Party’i tam olarak nasıl kuracağınız konusunda size yol göstereceğiz, böylece arkadaşlarınızla bir şeyler izlemeye başlayabilirsiniz.

Netflix Party Yükleyin

Resmi Netflix Party Chrome uzantısı sitesine gidin. Evet, bu uzantıya erişmek için Google Chrome’u kullanmanız gerekiyor. Chrome Web Mağazası’ndaki “Chrome’a Ekle” düğmesine basarak yükleyin.

Film / TV Şovunu Seçin

Netflix Party kurulduktan sonra Netflix’e gidin ve oynatmak istediğiniz filmi veya TV şovunu seçin, ardından tarayıcınızdaki adres çubuğunun sağındaki “NP” düğmesini tıklayın. Oradan, partiyi başlatabilir ve arkadaşlarınıza kopyalayıp yapıştırmak için belirli bir Netflix Party URL’si oluşturabilirsiniz. Filmdeki oynatma, duraklatma ve ince ayar seçeneklerine özel erişiminizin olup olmadığını veya diğer görüntüleyenlerin de yapabileceklerini seçebilirsiniz. Unutmayın, Netflix Party filmi herkes için senkronize eder, bu nedenle filmi duraklatırsanız ve partideyseniz, tüm arkadaşlarınız için de duraklar.

Hepsi bu kadar. Artık arkadaşlarınızla Netflix üzerinden film izlerken yazışabilir veya konuşabilirsiniz.

İlgili  İşte Chrome 77 güncellemesi ile gelen yenilikler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir