Apple

Apple, Apple Watch için Yeni “Halkalarınızı Tamamlayın” Videolarını Yayınladı

Apple, “Halkarınızı Tamamlayın” web sitesinde Apple Watch sahiplerinden saatin nasıl motive ettiğini ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak için nasıl kullandıkları hakkında yeni ilham verici hikaye ayrıntılarıyla ilgili üç yeni video yayınladı.

Yeni videolar mevcut altı hikayeye ekleniyor ve yoga koçlarından profesyonel sporculara kadar her türlü farklı insanın Apple Watch’u nasıl kullandıklarına dair öyküler anlatılıyor.

İlk video, Apple Watch’u havuzda katettiği mesafeyi takip etmek için Havuzda Yüzme antrenmanını kullanan Haley A.’dan. Haley, Egzersiz halkasını her sabah antrenman yaparken tamamlıyor

Oldukça rekabetçi biriyim. Bu yüzden, halkalarımı tamamladığımda kendimi daha iyi hissediyorum

Bu özellik, Apple Watch kullanıcılarının hareket, egzersiz ve ayakta durma hedefleri arasında en fazla puanı kimin alabileceğini görmek için arkadaşlarınızla ve ailenizle hafta boyunca sürecek yarışmalar oluşturmalarını sağlıyor.

İkinci video, yoga eğitmeni Natsumi Y’i içeriyor. Tokyo’da yaşayan Natsumi, yoga eğitmeni ve model. Egzersiz halkasını tamamlamak için ders esnasında Yoga antrenmanını kullanıyor.

Apple Watch, daha iyi bir eğitmen olabilmem için yardımcı oluyor. Ve daha da sağlıklı bir hayat için bana yol gösteriyor.

Üç halkanın da tamamlanması çoğu insan için, sağlıklı bir hedef haline geldi. Tüm Faaliyet tabanlı saat yüzleriyle, bu hedefi tamamlamak her zamankinden daha kolay hale geliyor.

Apple, Apple Watch için yeni "Halkalarınızı Tamamlayın" videolarını yayınladı

Son videoda, miskin bir kişilikten azimli bir maraton koşucusuna, bisiklet yarışçısına ve yüzücüye dönüşen Atilla, bu dönüşümünü Apple Watch’a borçlu olduğunu söylüyor. Halkalarını tamamlamak için her gün en az iki antrenman yapıyor.

Apple Watch ile antrenman yapmayı çok seviyorum. Bana ayak bağı olan gereksiz özellikleri yok. Ama ihtiyacım olan her şeye sahip.

Apple Watch, evinizde çalışıyor olsanız veya Netflix’i izlerken bile, her türlü hareketi alabilecek kadar hassas hale geldi.

İlgili  Apple, Windows 10'un En Son Sürümüyle Çalışan iCloud Güncelleştirmesini Yayınladı

Bu sporcularla ilgili üç video ve hikaye şimdi Apple’ın web sitesinde “Halklarınızı Tamamlayın” sayfasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir