Apple

Apple Watch için Spotify Uygulaması Yayınlandı

Spotify, yeni Apple Watch’a “ilk sürümü” olarak tanımladığı uygulamasını yayınladı, ancak limitli özelliklerle.

Gelecek sürümde daha fazla özelliğin geleceği bildirildi. Apple Watch için Spotify, bu ayın başlarında TestFlight beta test cihazlarına sınırlı özelliklerle gelmişti.

Apple Watch için Spotify

Bugünden itibaren, Apple Watch için Spotify şu anda bu sürüm notlarıyla birlikte 8.4.79 sürümünün bir parçası olarak App Store‘da kullanılabilir:

Her zaman Spotify için değişiklikler ve geliştirmeler yapıyoruz. Bir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için, Güncellemelerinizi açık tutmanız yeterlidir.

– Bu sürüm, Apple Watch uygulamasının ilk sürümünü içerir

iPhone için Spotify’ı güncellemeniz yeterlidir ve yeni uygulama Apple Watch’da görünmeli (veya otomatik yükleme kapalıysa yeni uygulamayı açabilirsiniz).

Apple Watch için Spotify, henüz Apple Müzik uygulamasının canlı müzik ve çevrimdışı oynatma özelliklerini değiştirmeyecek. Yeni uygulama Apple Watch’dan iPhone’a uzaktan izleme kontrolü ile sınırlıdır.

Yeni Spotify uygulaması, Eylül ayında tanıtılan Apple Watch Series 4 ekran boyutları için optimize edilmiyor… bunu müşterilerin (Apple TV uygulamasına ek olarak) isteyeceği gelecekteki özelliklerin listesine ekleyin.

 

İlgili  Apple Watch Bildirimleri Nasıl Değiştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir