Microsoft Office

Outlook yakında kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacak

Outlook beta sürümündeki yeni bir özellik, önceki oturumdaki açık pencereleri hızlı bir şekilde yeniden açmak için çalıştığını gösteriyor.

Birkaç yıl önce insanların bilgisayarlarını yeniden başlatma konusunda isteksiz olmasının nedenlerinden biri, mevcut açık pencereleri kaybetmek veya yeniden açmakla uğraşmak istemedikleri içindi. Ancak o zamandan beri tarayıcılar ve Excel gibi Office programları oturumunuzu hatırlamayı ve yeniden başlattığınızda son sayfalarınızı geri getirme konusunda iyi iş çıkarmaya başlamışlardı.

Bazı Outlook kullanıcıları, hangi e-postalara yanıt vereceğini hatırlamak için Outlook İleti pencerelerini açık şekilde kullanıyor ve Outlook veya bilgisayarınız beklenmedik şekilde kapandığında veya yeniden başlatılması gerektiğinde bu önemli bir soruna neden oluyor.

Outlook - Kaldığınız yerden devam edin

Bu özellik varsayılan olarak açık gelecek ve sizi rahatsız ederse, Seçenekler> Genel> Başlangıç Seçenekleri’ne giderek bu özelliği kapatabileceksiniz.

Bu özellik şu anda Office Insider beta kanalında kullanıma sunuldu ve zaman içinde son kullanıcılara sunulması gerekiyor.

İlgili  Outlook 2016'da Donma ve Çökme Problemlerinin Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir