Connect with us

Arama yapın

Microsoft Office

Outlook yakında kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacak

Outlook 2019
Outlook 2019

Outlook beta sürümündeki yeni bir özellik, önceki oturumdaki açık pencereleri hızlı bir şekilde yeniden açmak için çalıştığını gösteriyor.

Birkaç yıl önce insanların bilgisayarlarını yeniden başlatma konusunda isteksiz olmasının nedenlerinden biri, mevcut açık pencereleri kaybetmek veya yeniden açmakla uğraşmak istemedikleri içindi. Ancak o zamandan beri tarayıcılar ve Excel gibi Office programları oturumunuzu hatırlamayı ve yeniden başlattığınızda son sayfalarınızı geri getirme konusunda iyi iş çıkarmaya başlamışlardı.

Bazı Outlook kullanıcıları, hangi e-postalara yanıt vereceğini hatırlamak için Outlook İleti pencerelerini açık şekilde kullanıyor ve Outlook veya bilgisayarınız beklenmedik şekilde kapandığında veya yeniden başlatılması gerektiğinde bu önemli bir soruna neden oluyor.

Outlook - Kaldığınız yerden devam edin

Bu özellik varsayılan olarak açık gelecek ve sizi rahatsız ederse, Seçenekler> Genel> Başlangıç Seçenekleri’ne giderek bu özelliği kapatabileceksiniz.

Bu özellik şu anda Office Insider beta kanalında kullanıma sunuldu ve zaman içinde son kullanıcılara sunulması gerekiyor.

İlgili  Outlook 2016'da Donma ve Çökme Problemlerinin Çözümü

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.