Oyun

Astroneer Tam Sürüm Şubat 2019’da Geliyor!

Astroneer, kaynakları topladığınız ve birçok gezegenin sahip olduğu harikaları araştıracağınız keşif tabanlı bir oyundur.

Astroneer, Xbox Game Preview’de birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sürekli bir güncelleme akışındaydı. Birçoğu önemli özellikler getirmiş olsa da, oyuncular gerçek sürüm için sürekli sesleniyorlardı. Neyse ki en sonunda Astroneer için çıkış tarihi açıklandı.

Bugün, geliştirici System Era, “Astroneer 1.0” ın 6 Şubat 2019’da çıkış yapacağını duyurdu. Ekip, “1.0 güncellemesi sizi tehlikeli flora gibi zorluklarla karşı karşıya bırakırken yedi yeni gezegene götürecek yeni bir keşif odaklı maceranın başlangıcını oluşturacak” dedi.

Oyunun önümüzdeki ay çıkış yapması gerekiyordu, ancak Şubat’a kadar ertelendi. Stüdyo: “Başlangıçta aralık ayında piyasaya sürmeye karar vermemize rağmen, hataları düzeltmek ve performansımızın standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için yeterli zamanı elde ettiğimizden emin olmak için altı hafta eklemek gibi zor bir karar verdik! ” diye ekledi.

Oyunun PC versiyonunu satın almak için buradan Steam sayfasına gidebilirsiniz.

İlgili  Kingdom Rush Origins Steam için Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir