Oyun

Spider-Man İkinci DLC Turf Wars için Çıkış Tarihi Açıklandı

Spider-Man The Heity That Never Sleeps hikayesinin ilk bölümünü bitirenler, Heist adlı bir uçurumda bittiğini biliyorlar. Sony ve Insomniac, bu hikayenin ikinci bölümünü 20 Kasım’da çıkacak olan Turf Wars ile getiriyor. Hikayenin bir sonraki bölümü ve üç tane daha kostüm DLC ile birlikte geliyor!

The Heist’te hışırtı tonlarında konuştuktan sonra, mafya babası Hammerhead, Turf Wars’da sahneye çıkıyor. Burada diğer suç ailelerine karşı savaşını sürdürüyor ve ana görünümünden sonra Sable’ın paralı askerleri tarafından bırakılan bazı ağır iş ekipmanlarını getiriyor. Turf Wars, yeni hikaye görevleri, tamamlamak için üsler, suçlar, zorluklar ve kupalar içerecektir.

DLC, başka bir Spidey kostümünü de tanıtacak. Bu kez Spider-Armor MK-I kostümü, Marvel Mangaverse Spider-Clan kostümü ve Iron Spider Armor’un çizgi roman versiyonunu getiriyor. Çizgi roman Iron Spider, oyunda daha önce yer alan Avengers: Infinity War’da sunulandan biraz farklı görünüyor.

Spider-Man Turf Wars

Turf Wars, 10$ karşılığında tek başına veya season pass olarak 25$’a kullanılabilir. Bu, Aralık ayında verilecek olan Heist, Turf Wars ve Silver Lining’e erişmenizi sağlayacaktır.

İlgili  Spider-Man: Far From Home, Bilet Satışlarından 1 Milyar Dolar Kazandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir