Oyun

Batman: Court of Owls Oyunu Muhtemelen Warner Bros Montreal Tarafından Geliştiriliyor

Batman: Arkham Knight oyunundan beri, Xbox One ve diğer platformlarda oyuncular sevilen seride yeni bir ünvan istiyorlar. Ne yazık ki, geliştirici Rocksteady Studios başka bir proje üzerinde çalışıyor gibi görünüyor ve Warner Bros Montreal muhtemelen başka bir Batman oyunu geliştiriyor.

Bugün GamingMonk, Baykuşlar Mahkemesi logolu bir gömleği gösteren Warner Bros Montreal çalışanını fark etti. DC Comics’e göre, Baykuşlar Mahkemesi Batman’da ve diğer grafik romanlarda organize suç örgütü ve gizli bir toplumdur. Sömürge dönemi Gotham Şehrinden beri var olmuşlar ve hedefleri insanların hayatlarının tüm yönlerini kontrol etmektir. Daha da kötüsü, Baykuşlar Mahkemesi, çocukları kaçırır ve “Talons” olarak bilinen suikastçılara eğitirler. Eğer Baykuşlar Mahkemesini, onların gücünü zayıflatmaya çalışarak geçerseniz, Talons senin peşinden gelir.

Baykuşlar Mahkemesi her zaman Batman ile ilişkilendirilmiştir, bu başka bir Batman projesi olabilir. Ne yazık ki, Warner Bros. Montreal bu hafta gerçekleşen The Game Awards 2018’de olmayacak. Resmi açıklamayı beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir